Elektronik sigara tavsiyesi

tolgahng

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba saygıdeğer arkadaşlarım,

Ben sigarayı bırakıp elektronik sigaraya geçmek istiyorum ama kartuşlu olmayan sigara ihtiyacımı giderecek çekim olan mtl çekimmiş.
DL çekim nargile boş dumanmış yanlışsam düzeltin DL çekim içip yanında sigara içmek istemiyorum o yüzden mtl çekim olan yuvarlak bir ürün tavsiyesinde bulunabilir misiniz?

Şimdiden teşekkürler.

Hocam aklınız karışmış gibi bi önceki konuda ipx 80 alıcam demişsiniz bu konuda tavsiye istiyorsunuz.
dl çekim boş duman değil boğaz vurumu olmaz sadece ama bence dl daha iyidir mtl ye göre şimdi sen ipx 80 aldınmı almadınmı hala istiyormusun tavsiye (yuvarlak mtl çekim diye birşey görmedim ben henür hepsi ya kare olur yada uzun dikdörtgen olur

Hocam aklınız karışmış gibi bir önceki konuda IPX 80 alacağım demişsiniz bu konuda tavsiye istiyorsunuz.
DL çekim boş duman değil boğaz vurumu olmaz sadece ama bence DL daha iyidir mtl ye göre şimdi sen IPX 80 aldın mı almadın mı hala istiyor musun tavsiye (yuvarlak mtl çekim diye bir şey görmedim ben henür hepsi ya kare olur ya da uzun dikdörtgen olur.

Hocam ben bir süre kafayı yedim sonunda drag X Plus aldım kargoda yarın geliyor.

Geri
Yukarı