Elektronik Sigara Tavsiyesi

riperozzi

Picopat
Daha fazla  
Selamlar, 2 senelik sigara kullanımı ardından 2015-2017 seneleri yoğun bir elektronik sigara kullanıcısı olarak tekrar sigaraya dönmüştüm 3-4 ay öncesine kadar. 3-4 aydır vozol denen ne olduğu belirsiz ürünleri kullanıyorum (Allah var sigarayı bıraktırdı :) ) ve bu beni artık rahatsız etmeye başladı. Mod-Atomizer olabilirse sigara içimi (bu sigara içimi olayını da çok görmedim biraz baktım da eskiden böyle bir ayrım vardı hala vardır diye zannediyorum sonuçta atomizerler vs oldukça) juul tarzı stick boy ya da eskiden çok yoktu pod sistem deniyor sanırım o tarzda da olur verim alabileceğim bir ürün.

Geçmişte kullandığım ürünleri aşağıya bırakıyorum, kırmızı olan Wismec Reuleaux RX200S ato olarak griffin 25'di sanırım onu kullanıyordum. Smokların modellerini hatırlamıyorum. Sizden güncel ürün tavsiyelerini bekliyorum. Coil sarımı çok uğraşmak yapmak istemiyorum ama ultra verimli ve ekonomikse bakabilirim. Hatta kullandığım likitlerden bazı fantezik olanları da ekliyorum nostalji olsun :) Bütçe konusunda sorun yok, 3-4 bin lira verebilirim değecekse daha fazlasını, vozol denen ürüne her hafta 500 600 lira veriyoruz zaten. Bir de güvenilir site önerilerinizi de bekliyorum.

@basar55 @ard50500 Sizleri gördüm en fazla forumda hocam tavsiyelerinize açığım. MTL POD almayı düşünüyorum çok uğraştırıcı bir mod ato istemiyorum. Xros 3 Nano, Koko Prime, Caliburn X , Voopoo Drag S, Voopoo Drag X, Argus Air Ve Argus P1 modellerini gördüm çoğunlukla araştırmamda. Argus Air en çok memnun kalınan model olmuş sanki sizin tavsiyeniz nedir ? Ve nereden temin edilir en güvenli cihaz ve likit ?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2024-03-29 at 09.48.51 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2024-03-29 at 09.48.51 (1).jpeg
    68,9 KB · Görüntüleme: 24
  • WhatsApp Image 2024-03-29 at 09.48.51.jpeg
    WhatsApp Image 2024-03-29 at 09.48.51.jpeg
    70,4 KB · Görüntüleme: 18
  • WhatsApp Image 2024-03-29 at 09.48.49 (2).jpeg
    WhatsApp Image 2024-03-29 at 09.48.49 (2).jpeg
    97,1 KB · Görüntüleme: 20
  • WhatsApp Image 2024-03-29 at 09.48.49 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2024-03-29 at 09.48.49 (1).jpeg
    59,6 KB · Görüntüleme: 18
  • WhatsApp Image 2024-03-29 at 09.48.49.jpeg
    WhatsApp Image 2024-03-29 at 09.48.49.jpeg
    93,1 KB · Görüntüleme: 18
  • WhatsApp Image 2024-03-29 at 09.48.48 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2024-03-29 at 09.48.48 (1).jpeg
    71,5 KB · Görüntüleme: 18
  • WhatsApp Image 2024-03-29 at 09.48.48.jpeg
    WhatsApp Image 2024-03-29 at 09.48.48.jpeg
    83,9 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:
Tedarik olarak ben tanıdığım tedarikçilerden alıyorum telegramda illaki bulursun satan. Pod olarak Argus air, P1, Caliburn X öneririm bende. Eğerki eski setupun gibi bir şey yapmak istiyor isen kuma mtl atolar var ama artık piyasası fazla yok alırsan satman zor olur. O yüzden dead rabbit mtl,aromamizer mtl atoları alabilirsin 1.5 civarında ikiside. Mod olarak elindekiler gayet yeterli ama tek pilli küçük bişey ister isen drag x plus veya odin mini alabilirsin.

Tedarik olarak ben tanıdığım tedarikçilerden alıyorum telegramda illaki bulursun satan. Pod olarak Argus air, P1, Caliburn X öneririm bende. Eğerki eski setupun gibi bir şey yapmak istiyor isen kuma mtl atolar var ama artık piyasası fazla yok alırsan satman zor olur. O yüzden dead rabbit mtl,aromamizer mtl atoları alabilirsin 1.5 civarında ikiside. Mod olarak elindekiler gayet yeterli ama tek pilli küçük bişey ister isen drag x plus veya odin mini alabilirsin.
Teşekkür ederim hocam önerdiklerinizin hepsi pod zaten değil mi ? Ve sanırım sirkülasyon biraz daha pod tarafında oluyor. Ben de bugün araştırmamdan sonra pod almakta karar kıldım zaten önerdiklerinize bakacağım teşekkür ederim.

Argus air, Caliburn X gibi ufak cihazların tek likit dolumu ne kadar gidiyor ve kartuş olayı var sanırım kartuş veya coil ne kadar sürede değişmek gerekiyor ? Bulması kolay mı ?

Bulması kolay likit dolumu içişine bağlı minimum 3-4 gün gider diye düşünüyorum. Coil olayıda içişine bağlı max 2-3 haftada değiştirmek iyidir. Kartuş kırılınca değiştirilir.

Bulması kolay likit dolumu içişine bağlı minimum 3-4 gün gider diye düşünüyorum. Coil olayıda içişine bağlı max 2-3 haftada değiştirmek iyidir. Kartuş kırılınca değiştirilir.
Tamamdır hocam çok teşekkürler bakalım alım yapacağım bugün yarın. Zaten bu cihazların hiçbiri üzmez sanırım. Vozoldan iyidir ne olduğu belli olmayan bir şey.

Hocam son olarak mtl cihazlarda salt likit dışındakiler verimli olmaz diyorlar. Şu one hitler falan verimli olmaz mı mtl cihazla ? Salt likitin türlü türlü zararı varmış bi kısım çok tavsiye ediyor ama çok fazla yan etki ve zararı varmış sanırım.

Son düzenleme:
Tamamdır hocam çok teşekkürler bakalım alım yapacağım bugün yarın. Zaten bu cihazların hiçbiri üzmez sanırım. Vozoldan iyidir ne olduğu belli olmayan bir şey.

Hocam son olarak mtl cihazlarda salt likit dışındakiler verimli olmaz diyorlar. Şu one hitler falan verimli olmaz mı mtl cihazla ? Salt likitin türlü türlü zararı varmış bi kısım çok tavsiye ediyor ama çok fazla yan etki ve zararı varmış sanırım.
Öyle bir şey yok salt likit de kullanılır normal likit de önemli olan vg pg oranı. podlarda 60/40 idealdir.

Geri
Yukarı