Elemantary OS7 Linux'dan Windows'a nasıl geçerim?

barisul54

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende Elementary OS7 hours var ama Windows'a geçiş yapmak için herhangi bir ISO yazdırma dosyası indiremiyorum, yardım.

Son düzenleyen: Moderatör:
WoeUSB'ya da Ventoy kullanabilirsin. WoeUSB ile tıpkı Rufus gibi ISO'yu yazman mümkün. Ventoy ile yapman gereken de Vento'yu USB'ye kurduktan sonra ISO'yu Vento'ya kopyalamak. USB'yi direkt çıkarma bazen kopyalama bitmediği halde bitti gibi gözükebiliyor. Güvenli çıkar işlemi bittikten sonra USB belleği çıkar ve yeniden başlatırken PC'ye tak. Eğer Ventoy ile kurulum yaparsan normal boot değil wimboot kullanman daha iyi olur.

GitHub - WoeUSB/WoeUSB-ng: WoeUSB-ng is a simple tool that enable you to create your own usb stick windows installer from an iso image or a real DVD. This is a rewrite of original WoeUSB. WoeUSB kurulum aşamalarına buradan bakabilirsin. Elementary OS Ubuntu tabanlı bir dağıtım olduğu için Ubuntu için verilen kurulum adımlarını uygulaman yeterli.

https://github.com/ventoy/Ventoy/releases/download/v1.0.91/ventoy-1.0.91-linux.tar.gz bu bağlantı üzerinden de Vento'yu Linux için indirebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ventoy kurulum ve kullanım rehberi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
WoeUSB için bu videoya bakabilirsin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı