Linux'dan Windows'a nasıl geçilir

exclusive07

Kilopat
Yer
Beverly Hills, Kaliforniya
Beyler Kali Linux (debian) format attım, tekrar Windows'a dönmek istiyorum. Zırt bırt hata veriyor. Boot menüye usb'den linux'u kurmuştum, şimdi usb'ye Windows attım tekrar bootlamak istiyorum, fakat olmuyor nasıl tekrar bootlayabilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
boot lamama gibi bir seçenek yok çünkü linux uefi kullanmaz f11'e basıp(değişiklik göstere bilir) boot menü den flashı seçip kura bilirsiniz fakat ama hangi yolla windows atığınıda önemli benim tavsiyem windows bilgisayarda dvd to flash(adı yanlış olabilir)
windowsun yaptığı program ile iso yu usbye yazdırmanız

aynı sorun bendede var laptopuma ubuntu kurmuştum şimdi windowsa geçemiyorum cddende usbdende boot yapmayı denedim olmuyor ubuntu kendi cdisni görüyor çalıştırıyor ancak windows xp veya win 8 cdsini görmüyor çaresiz durumdayım.

Ben şahsen evdeki diğer windows bilgisayarımdan win 7 iso yazdırıp kurmuştum . İnternet cafe'de bunu yapabilirsiniz .

Ayrıca internet cafelerde koruma olabiliyor , flashfree uygulaması ile bu korumayı ezip geçebilirsiniz ^_^

ayrıca Emir Can Arkadaşımıza ek olarak flashınıza internet cafeden virüs bulaştırabilir flasınızı formatlayıp flashınızı bozabilirsiniz internet cafelere güven olmaz...(Başıma Geldi bir pc harddiski ve bir 32 gb flash feda ettim)

Windows'u kurarken diskteki EXT4 (Windows bu bölümleri tanımlayamaz) bölümleri silersiniz sabit diskte Linux falan kalmaz. Ama dilerseniz iki işletim sistemini de elde tutabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı