Elementary OS Bluetooth kulaklık ve Wi-Fi aynı anda çalışmıyor

Linuxginar

Gigapat
Makaleler
6
Yer
Izmir
Merhaba, Elementary OS kullanırken tek bir sorunum kaldı. Bluetooth ve Wi-Fi aynı anda açıkken belirli bir süre sonra internet kesiliyor ve tekrar bağlanmam gerekiyor. Elementary OS kullanıyorum, Stack Overflow üzerindeki çözümleri denememe rağmen sonuç alamadım, modem üzerinden 5GHz seçtim yine olmadı. Otomatik GHz seçme ayarını açıp bilgisayardan 5GHz olana bağlandım yine yapamadım. Biraz kötü anlattım farkındayım ama elimden bu kadar geliyor :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Elementary OS kullanırken tek bir sorunum kaldı. Bluetooth ve Wi-Fi aynı anda açıkken belirli bir süre sonra internet kesiliyor ve tekrar bağlanmam gerekiyor. Elementary OS kullanıyorum, stack overflow üzerindeki çözümleri denememe rağmen sonuç alamadım, modem üzerinden 5GHz seçtim yine olmadı. Otomatik GHz seçme ayarını açıp bilgisayardan 5GHz olana bağlandım yine yapamadım. Biraz kötü anlattım farkındayım ama elimden bu kadar geliyor :)

Şu komutları bir dener misiniz hocam 🙂 yanlış kod atmışım 😔

Aynı sorunu bende yaşamaya başladım 2 gün önce kurmuştum Elementary OS'yi.
Merhaba, Elementary OS kullanırken tek bir sorunum kaldı. Bluetooth ve Wi-Fi aynı anda açıkken belirli bir süre sonra internet kesiliyor ve tekrar bağlanmam gerekiyor. Elementary OS kullanıyorum, stack overflow üzerindeki çözümleri denememe rağmen sonuç alamadım, modem üzerinden 5GHz seçtim yine olmadı. Otomatik GHz seçme ayarını açıp bilgisayardan 5GHz olana bağlandım yine yapamadım. Biraz kötü anlattım farkındayım ama elimden bu kadar geliyor :)

Hocam, Wi-Fi kartınız nedir MediaTek tabanlı mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı