Eli terletmeyen 700₺ ve altı Mouse önerisi

Bütçe
700

Ensiance

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Günde en az 10 saat mouse kullanan birisiyim. Özellikle eli terletmeyen bir mouse arıyorum. Kablolu veya kablosuz olması fark etmez. Bütçem 700₺ ve önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Not: Arkadaşım şu mouse'u önerdi fakat yine de sorup soruşturmayan almayayım dedim.

Hocam eli terletmeyen diye bir şey yok galiba?
Sadece delikli var oda bence aşırı kötü çünkü içine çöp giriyor ve çirkin gözüküyor.

Sadece delikli var oda bence aşırı kötü çünkü içine çöp giriyor ve çirkin gözüküyor.
Katılıyorum eli terletmeyen nasıl oluyor tam olarak? Elin terliyor yani ne yapılabilir ki?

Merhaba. Günde en az 10 saat mouse kullanan birisiyim. Özellikle eli terletmeyen bir mouse arıyorum. Kablolu veya kablosuz olması fark etmez. Bütçem 700₺ ve önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Not: Arkadaşım şu fareyi önerdi fakat yine de sorup soruşturmayan almayayım dedim.
Eli terletmeyen mouse diye bir şey yok. Olay sizde bitiyor.

Bütçenizi zorlayabilirseniz bu mouse şuanda açık ara en iyi F/P mouse piyasada. Kendim de kullanıyorum ve inanılmaz memnunum. HyperX Pulsefire Haste HMSH1-A-BK/G Kablolu Optik Oyuncu Mouse Siyah Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Benim paylaştığım mouse sizin paylaştığınızdan daha iyi değil mi? epey'den karşılaştırma yaptım da bir avantajını göremedim.

Delikli mouse'lar terlemeyi önler diye düşünüyordum fakat içine çöp girmesi gerçekten can sıkıcı olur.

Katılıyorum eli terletmeyen nasıl oluyor tam olarak? Elin terliyor yani ne yapılabilir ki?
Delikli oluyor veya üzerinde bant oluyor terlemeyi azaltmak için. Mouse açıklamalarında yazıyor.

Benim paylaştığım mouse sizin paylaştığınızdan daha iyi değil mi? epey'den karşılaştırma yaptım da bir avantajını göremedim.

Delikli mouse'lar terlemeyi önler diye düşünüyordum fakat içine çöp girmesi gerçekten can sıkıcı olur.

Delikli oluyor veya üzerinde bant oluyor terlemeyi azaltmak için. Mouse açıklamalarında yazıyor.
Epey sadece kağıt üzerindeki özellikleri kıyaslıyor. Mouse dediğin şeyin ergonomik olması gerekir buna epey karar veremez.

Geri
Yukarı