Elim sil tuşuna gitmiyor

Yav, neden spoiler verdin? Te Allahım ya, insan bir spoiler falan bir şey yazar. Oyunu oynamak istemiyorum artık, çok teşekkürler.
Yani oyunu alacağım ve çok güzel spoiler yedim teşekkürler.
Allah razı olsun çok sağolsun arkadaş,çok çok teşekkür ederiz ne muradı varsa versin.Zaten sistemim yetmiyordu 15 fps'le 9 saat oynadım dayanamayıp sildim ilerde iyi bir sistemim olursa diye bekletiyordum.Allah kahretsin ya.
Breking Bad'den sonra bu sübrizbozan çok güzel oldu. Teşekkür ederim konuyu açan arkadaş. 😡
Hiç üzülmeyin spoiler bile sayılmaz bu sadece karakterler arasındaki ilişki, hikayeyle alakası bile yok. Oyunun 3 farklı sonu var, aynı şekilde DLC'lerin de öyle, DLC dediğime bakmayın hikayeleri birçok oyundan daha iyi. Blood and Wine'daki Detlaff falan geldi aklıma bak yine oynama isteğim oluştu :D.

Gerçekten bir başyapıt arkadaşlar, bu oyunu oynayın.

Hiç üzülmeyin spoiler bile sayılmaz bu sadece karakterler arasındaki ilişki, hikayeyle alakası bile yok. Oyunun 3 farklı sonu var, aynı şekilde DLC'lerin de öyle, DLC dediğime bakmayın hikayeleri birçok oyundan daha iyi. Blood and Wine'daki Detlaff falan geldi aklıma bak yine oynama isteğim oluştu :D.

Gerçekten bir başyapıt arkadaşlar, bu oyunu oynayın.
Oyunun önceki oyunlarıyla bir bağlantısı var mı?

Oyunun önceki oyunlarıyla bir bağlantısı var mı?
Evet var. Hem Geralt'ın hikayesi, hem karakterlerin hikayesi, hem Vizima'nın ve krallıkların arasındaki savaşlar vs. birçok şey var. İlk 2 oyunun hikayesi öğrenilmeden 3. yü oynamak çok sıkıcı olur hiçbir şey anlamazsınız. Oynamasanız bile internetten okuyun ama kesinlikle oynamanızı tavsiye ediyorum. Hikayeyi okumakla 3 oyunu oynamak çok farklı.

1. oyunu oynamayı denemiştim, 40. dakikada kapatıp sildim. 2. oyunun en kötü yanı haritaları. Özellikle 2. harita. Allah'ım resmen gideceğin yeri çözmen için haritayı izohips haritası olarak farz edip aynı yükseltide gitmen gerekiyordu. Hikayesi de gayet iyi.

Arkadaşlar Witcher 3 DLC'lerle beraber bitti PC'de yer açmam lazım ama kaldıramıyorum duygularım el vermiyor. Tam sileceğim aklıma Yennefer, geralt ve ciri geliyor. Oyunun sonunda
yen ve Triss beni terk etti,
vicdan azabı çekiyorum şu an. 60 saat bir daha oynamak istemiyorum yani istiyorum da istemiyorum.

120 GB SSD daha alın.

1. oyunu oynamayı denemiştim, 40. dakikada kapatıp sildim. 2. oyunun en kötü yanı haritaları. Özellikle 2. harita. Allah'ım resmen gideceğin yeri çözmen için haritayı izohips haritası olarak farz edip aynı yükseltide gitmen gerekiyordu. Hikayesi de gayet iyi.

2.oyunda Kaedwan kampı neydi öyle ya!
120 GB SSD daha alın.

Düşünce tarzınızı sevdim.
Artık öğrendiniz. Eğer bir daha görürsem iyi bir fırça atarım haberin olsun 😀

Cezamı yedim merak etmeyin 😅

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı