Elimde leke var

Wankula153

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sabah ikindiye doğru gördüm. Öğlen kültablası içinde kağıt, kürdan falan tutuşturuyorsum çakmakla oynadım. Ondan oldu diye düşünüyorum sanki bir boya gibi. Yıkadım geçmiyor yalnız biraz silindi. Biraz da dokusu farklı gibi elimin orasının yakmış mıyım elimi yoksa bir şeyin boyası mı geçmiş. Çikolata kabı falan da tutuşturdum.

IMG_20220703_023418.jpg

Koklayınca yanık gibi kokuyor elimin o kısmı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sabah ikindiye doğru gördüm. Öğlen kültablası içinde kağıt, kürdan falan tutuşturuyorsum çakmakla oynadım. Ondan oldu diye düşünüyorum sanki bir boya gibi. Yıkadım geçmiyor yalnız biraz silindi. Biraz da dokusu farklı gibi elimin orasının yakmış mıyım elimi yoksa bir şeyin boyası mı geçmiş. Çikolata kabı falan da tutuşturdum.

Eki Görüntüle 1439335

Koklayınca yanık gibi kokuyor elimin o kısmı.

Klasik karbon görseli gibi, çok sigara içenlerin ellerinde ve/veya bıyıklarında nikotinden dolay sararma olur. Karpuz suyuya yıkandığında, normal su/sabuna göre daha hızlı geçer. Sizinki muhtemelen ateşle oynamaktan dolayı gibi görünmekte. 3-4 güne azalmazsa doktora gidersiniz.

Arkadaşlar aynı fikirdeyim. Burada doktor yok.:D
Hocam cilt sorunu olduğunu düşünmediğim için buraya yazdım.Boya bulaştı sanki.

Klasik karbon görseli gibi, çok sigara içenlerin ellerinde ve/veya bıyıklarında nikotinden dolay sararma olur. Karpuz suyuya yıkandığında, normal su/sabuna göre daha hızlı geçer. Sizinki muhtemelen ateşle oynamaktan dolayı gibi görünmekte. 3-4 güne azalmazsa doktora gidersiniz.
Teşekkür ederim.Bende öyle düşünüyorum ben çakmağa parmağımı falan da tutarım değişik bir yapım var.muhtemelen ondan oldu.

Elini görünce aklıma ceviz yediğim günler geldi ağaçtan koparırdık kabuğu üstündeydi elimizde soyduktan sonra böyle iz yapardı yıkasan bile geçmezdi ancak gün gün kendi kendine kayboluyordu.

Elini görünce aklıma ceviz yediğim günler geldi ağaçtan koparırdık kabuğu üstündeydi elimizde soyduktan sonra böyle iz yapardı yıkasan bile geçmezdi ancak gün gün kendi kendine kayboluyordu.
Valla hocam bu mantar gibi değil hani uyandıktan sonra olan gibi.Sanki biraz çıkıyor ama çok az.Az önce arkadaş dedi diye karpuz ezdim elim ile biraz daha çıktı.Ama muhtemelen 1-2 güne geçer.cif çıkarmadı karpuz ezdim biraz çıkardı garip

Vallahi hocam bu mantar gibi değil hani uyandıktan sonra olan gibi. Sanki biraz çıkıyor ama çok az. Az önce arkadaş dedi diye karpuz ezdim elim ile biraz daha çıktı. Ama muhtemelen 1-2 güne geçer. Cif çıkarmadı karpuz ezdim biraz çıkardı garip.

Takma kafana abartılacak bir şey yok hadi 2-3 güne geçmedi mi çok takarsan kafana git bir göster bir şeyde çıkmaz söyleyeyim.

Geri
Yukarı