Elimde leke var

Takma kafana abartılacak bir şey yok hadi 2-3 güne geçmedi mi çok takarsan kafana git bir göster bir şeyde çıkmaz söyleyeyim.
Öyle zaten hocam.Hızlı nasıl geçirebilirim diye konu açtım yoksa.Çok umrumda değil olayı da çözdüm.Arkadaşın desiği gibi ben öyle zevkine kürdan yakıyordum nasıl sigara dumanı sigarayı tuttuğun ele vurup sarartır.Kğrdan da aynı mantık zaten duman hep arkaya gide uzun ince şeylerde parmağımda tutarken tuttuğum parmaklarımda leke olmuş.Şimdi bi bakınca anladım.Aynı kürdan ı tuttuğum parmaklarım.Diğer elimde de var aynı parmaklarda.Sorun bende manyakmısın boş boş kürdan yakıyorsun😀😀😀

Klasik karbon görseli gibi, çok sigara içenlerin ellerinde ve/veya bıyıklarında nikotinden dolayı sararma olur. Karpuz suyuya yıkandığında, normal su/sabuna göre daha hızlı geçer. Sizinki muhtemelen ateşle oynamaktan dolayı gibi görünmekte. 3-4 güne azalmazsa doktora gidersiniz.

Konuyla alakasız ama sararma katrandan dolayı olur nikotin değil.

Konuyla alakasız ama sararma katrandan dolayı olur nikotin değil.

Alakasız değil, ortalama bir hesabı bulamadım ama %80 yanma sebebiyle oluşan kimyasallar ve katrana ek olarak nikotinden dolayı oluşur. Nikotin konusu, kendisinin renk olarak güzel bir sarı olmasından kaynaklı - kimse katran/ziftten o rengin zerafetini beklemiyor zira. :)

Alakasız değil, ortalama bir hesabı bulamadım ama %80 yanma sebebiyle oluşan kimyasallar ve katrana ek olarak nikotinden dolayı oluşur. Nikotin konusu, kendisinin renk olarak güzel bir sarı olmasından kaynaklı - kimse katran/ziftten o rengin zerafetini beklemiyor zira. :)
Hocam yalnız sigara kullanmıyorum.Nikotin ile olmuş olamaz o nedenle muhtemelen bir çikolata kabı yakmıştım ondan olmuş.Hâlâ geçmedi ama umarım geçer 1-2 güne.

Yeni konular

Geri
Yukarı