Elimi yavru kedi ısırdı, hastalık kapmış olabilir miyim?

Sterben

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İzmir
Merhaba arkadaşlar. Bugün okuldaki yavru kediyi severken elimi ısırdı. Kanamadı bile (Zaten yavru kedi) ısırdığı yer. Elimi lavaboda 3 defa sabunlu su ile yıkadım. Ama ısırdığı yer hala çizgi şeklinde kızarık. Sizce hastalık falan kapmış olabilir miyim? Veya bir sağlık ocağı ya da hastahaneye gitmem gerekir mi? Cevaplarsanız sevinirim.

Sağlık ocağı yakınsa git.

Sağlık ocağı yakın. Ama ben bir şey olmaz diye bugün gitmedim. Küçükken de bir kaç defa elimi sevdiğim bir yavru kedi çizdi veya ısırdı. Ama bir şey olmamıştı :ıslık:. Eğer gitmemi tavsiye ederseniz yarın okul çıkışında kapanmadan yetişebilirsem giderim.

Sağlık ocağı yakın. Ama ben bir şey olmaz diye bugün gitmedim. Küçükken de bir kaç defa elimi sevdiğim bir yavru kedi çizdi veya ısırdı. Ama bir şey olmamıştı :ıslık:. Eğer gitmemi tavsiye ederseniz yarın okul çıkışında kapanmadan yetişebilirsem giderim.
Yarın okul çıkışını bekleme önce Sağlık ocağına git çünkü ne olacağı belli olmaz okulda rahatsızlana bilirsin. en iyisi Git muane ol ve rapor al.

Yarın sınavım var, mecbur gitmeliyim (Osmanlıca artık ne kadar önemli, orası tartışılır). Sınavdan sonra izin alabilirsem gidebilirim sağlık ocağına.

Telaşlandığımdan değil bu konuyu açmam, sadece bir sağlık kurumuna gitmediğim için huzursuz oldum :kararsız:. Ne kadar gerekli olup olmadığını da bilmiyorum. "Küçük bir kedi nasıl kuduz olsun ki?" diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı