Yolda Bulduğum Yavru Kedi

Kardeşleriyle yeteri süre kalamadığı için hangi derecede ısırmanın tırmalamanın acıttığını bilmiyor. Canınızı yaktığı zaman acı çekmiş gibi bağırın ve oynamayı bırakın. Zamanla bunu öğrenecektir. Genelde bu yaralardan bişey olmaz ama hayvanı aşılatıp emin olmak en güvenlisi.

Edit: Dün hava baya esiyordu. Yuvasının orada ishal olmuştu zaten toprağı açıp yaptı, üzerini kapattı. Oradan anladım ben hasta olduğunu. Bizim komşu dün hava soğuk alınca eve almaya ikna ettim. Dün yoksa hayvan o esintiyle kesin perişan olurdu. Veterinere götürmüşler, iğne vurmuş. Sepetin içinde hali yoktu yatıyordu. Yiyeceği şeyler de vermişler garibime. Bir kaç gün evde kalacak. Herhangi bir sıkıntısı yok şuan çok şükür.

Şu minnoşun fotoğraflarını çekte bir görelim hele :)
Telefonda var, atarım bi ara düzgün çekince :)
Kedinin attığı çiziklerden bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Ama en yakın zamanda iç dış parazit aşılarını yaptırın.
Bence öncelikle bir Veteriner'e götür baktır bir. Ondan sonra zaten sorarsan asıl o cevaplar.
Hasta olunca götürdük. Temiz hayvan bir sorun olmaz. Araştırdım ben :)

Kumrular, kediler yakında gergedan girecek hocam sizin eve.:D
Ejderha düşünüyorum, bakalım.. :D

Edit: Bu da benim aslan parçası :D

2..jpg

Video Eklentisi :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bismillah, daha eve yeni kuş girmemişmiydi ? :D Masraf üstüne masraf çıkmış. Kedide baya temiz. Bakımını iyi yapmışsın. Aşısı falan vardır heralde ? Ayrıca balkona falan girmesin kötü olabilir.

Telefonda var, atarım bi ara düzgün çekince :)

Hasta olunca götürdük. Temiz hayvan bir sorun olmaz. Araştırdım ben :)

Ejderha düşünüyorum, bakalım.. :D

Edit: Bu da benim aslan parçası :D

Eki Görüntüle 246850

Video Eklentisi :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Konu dışı olacak ama ilk defa youtube'de 480p 60 FPS bir video görüyorum. Kullandığın telefon nedir ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı