Elite 6. Sezon Başladı

Yani entelektüel bir dünyada yaşıyoruz, bu tarz şeylerin normal karşılanması gerekir şahsi düşüncem. Bil hassa gelişmiş ülkelerde bizim absürt dediğimiz şeyler normal karşılanıyor.

Yani entelektüel bir dünyada yaşıyoruz, bu tarz şeylerin normal karşılanması gerekir şahsi düşüncem. Bil hassa gelişmiş ülkelerde bizim absürt dediğimiz şeyler normal karşılanıyor.

Dizi değil konulu film. Entellektül bir insan 20 dakikada işini halleder, 6 sezona gerek yok:)

Patrick ve Ivan eş cinsel sevgili olmalarına rağmen Ivan Patrick'in ablası ile sevişmesi pek mantıklı gelmiyor.

Patrick ve Ivan eş cinsel sevgili olmalarına rağmen Ivan Patrick'in ablası ile sevişmesi pek mantıklı gelmiyor.
Patrick de İvan'ın babası ile sevişiyor biraz garip ama bence hangi tür ilişkide olursa olsun sadakat önemli. Bu filmde kızdığım tek nokta kim kime belli değil buna rağmen Ibiza Kraliçesi İsadora için izliyorum kadın bir harika oyuncu.

Patrick de ıvan'ın babası ile sevişiyor biraz garip ama bence hangi tür ilişkide olursa olsun sadakat önemli. Bu filmde kızdığım tek nokta kim kime belli değil buna rağmen ıbiza kraliçesi isadora için izliyorum kadın bir harika oyuncu.

Patrick sevişmek istemedi. Ivan'ın babası gelip Patrick'i öptü. Sonra Ivan'ın babası da futbol dünyasına eş cinsel bir birey olduğunu açıkladı.

Patrick sevişmek istemedi. Ivan'ın babası gelip Patrick'i öptü. Sonra ıvan'ın babası da futbol dünyasına eş cinsel bir birey olduğunu açıkladı.
Evet haklısınız ama 5. Sezonda hatırlarsanız Cruz ile Patrick sahneleri vardı.

Önceden en azından bi olay örgüsü oluyordu ve karakterleri için izliyordum ama artık olay hep cinsellik oldu baydı beni şahsen.

Önceden en azından bir olay örgüsü oluyordu ve karakterleri için izliyordum ama artık olay hep cinsellik oldu baydı beni şahsen.

Geçen sezonlardan kalan hiç oyuncu olmadığından sarmadı pek. Omar, samuel vesaire.

Evet haklısınız ama 5. sezonda hatırlarsanız cruz ile patrick sahneleri vardı.

Aynen ondan sonra Cruz'un odasına gitmeyip Ivan ile sevişti Patrick. İspanya'da normal şeyler bunlar aslında.

Yeni konular

Geri
Yukarı