ELITE-6800 alınır mı?

Arashi

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Üstteki PC'de SSD'yi "Kingston 1TB KC3000" ile değiştirdim. İşlemci soğutucusu kalmadığı için onu da "Cooler Master Hyper 212" ile değiştirdim. Toplam fiyatı 30.613 ₺ oldu. Taksitlendirme seçeneği olduğu için alım konusunda oldukça rahatlatıyor.

Sizce bu sistem alınır mı?

Bir de bu sistemi gördüm.

Bu sistemde de işlemci soğutucu olarak "Scythe kotetsu mark II ARGB 120" seçince fiyatı 24.799 ₺ oluyor.

Hangisi daha mantıklı? Farklı bir öneriniz var mı?

Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar,

Üstteki PC'de SSD'yi "Kingston 1TB KC3000" ile değiştirdim. İşlemci soğutucusu kalmadığı için onu da "Cooler Master Hyper 212" ile değiştirdim. Toplam fiyatı 30.613 ₺ oldu. Taksitlendirme seçeneği olduğu için alım konusunda oldukça rahatlatıyor.

Sizce bu sistem alınır mı?

Bir de bu sistemi gördüm.

Bu sistemde de işlemci soğutucu olarak "Scythe kotetsu mark II ARGB 120" seçince fiyatı 24.799 ₺ oluyor.

Hangisi daha mantıklı? Farklı bir öneriniz var mı?

Teşekkürler.
Elite 6800 de sanki işlemci biraz düşük kalmış gbi, bence hazır sistem alınmamalı. Valorant gibi işlemci oyunları için önermem. ayrıca yayın açacaksanız işlemcisi daha üst olan bir bilgisayar seçin derim.

Yayın açmayı düşünmüyorum. Bilgisayarı daha çok single player oyunlar ve yazılım için kullanıyorum. Maksimum 32k civarında bir bütçem var.

Yayın açmayı düşünmüyorum. Bilgisayarı daha çok single player oyunlar ve yazılım için kullanıyorum. Maksimum 32k civarında bir bütçem var.
ben derimki kendin topla, ayrıca yazılım için işlemci daha önemli.

peki pcyi sık kullanacakmısın? Yoracakmısın pcyi, ssdnin önemi varmı?

Çoğu zaman açık kalacak ama sürekli oyun oynamıyorum. Toplama olarak yaptığınız bir sistem veya öneriniz var mı?

Bu ikisi için hangisini daha mantıklı ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı