Elmas ligine nasıl çıkarım?

Elmas gerçekten bu kadar abartılıyor mu ?
Şu midde oynanan heroları destekte önermeyin.Lux neymiş ya,adc nin çoğu killerini çalıp,adc yi düşüren bir şampiyon o.
Lig ne Gümüş II falan mı ? Kore sunucusunda LeBlanc destek metada şu an ? Lux oyuncusu destek oynamayı bilmiyorsa o zaman geçmemesi gerekir ayrıca mid şampiyonu diye bir şey yok hiçbir şampiyon koridoruna kilitli değildir.

Elmas gerçekten bu kadar abartılıyor mu ?

Lig ne Gümüş II falan mı ? Kore sunucusunda LeBlanc destek metada şu an ? Lux oyuncusu destek oynamayı bilmiyorsa o zaman geçmemesi gerekir ayrıca mid şampiyonu diye bir şey yok hiçbir şampiyon koridoruna kilitli değildir.
Adı üstünde Kore metası diyorsun,sen ne demek istiyorsun acaba benim ne demek istediğimi 🤔

League of Legends elmas ligine nasıl çıkarım? Hangi şampiyonlar güçlü? Hangi koridor da oynamalıyım? Bana yol gösterecek takım arkadaşı arıyorum. İyi oynarsa iyi olur. 22 yaşındayım. Yaşıtım olursa iyi olur.
– Mid veyahut da Jungle rollerinden birini seçmen gerekiyor
– Kendine iyi oynayan ve anlaşabildiğin bir duo bulursan çok iyi olur
– Genellikle hatta her zaman maçı taşıyacak şampiyonlar oyna,

Örnek : Evelynn, Kha'Zix, Diana, Xin'Zhao, Nocturne, Viego Jungle

– Eğer Jungle oynamayı seçersen ve ingilizcen iyiyse Virkayu senin için çok iyi olur
– Gene Jungle oynuyorsan KassadinsCreed ve Canoskiyi takip edebilirsin
– Oyunda tilt olmaman gerekiyor
– Kavramları iyi öğren
– Bol maç at
– Metayı takip et
– Kendine max 1 ya da 2 şampiyon belirle ve main role'ün olsun
– Eğer oyun bilgin zayıfsa koçluk satın almanı öneriyorum
– Hesabın elo hell de ise yeni bir fresh acc alabilirsin ya da goblin account
– Kendine bir şampiyon belirlediysen, yüksek elo da ki matchupları izlersen çok iyi olur
– Özellikle Midlane oynuyorsan görüş almaya çok önem ver
– Gene Midlane oynuyorsan karşı Jungle'ın mavisine ya da kırmızısına totem atabilirsin
– Ve mutlaka Jungle'a yardım et
– En önemlisi de bu oyuna zamanını çok ayırman gerekiyor, bir yerlere gelmek istiyorsan

Şimdi kısaca koridorlar hakkında bilgi,

Midlane : Toplane ve Botlane'e çok yakınsın. Ve yengeç savaşlarında çok önemli bir rolün var. Eğer assassin oynuyorsan roamlar ile takımını ve ormancını öne geçirebilirsin.

Jungler : Bu rol erken oyunda çok güçlü. Erken oyunda takımını öne geçirip, oyunun kaderini belirliyebilirsin. Özellikle Midlane duo ile beraber rotasyon yapabilirsiniz. Aslında oyunun kaderini belirliyen rol Jungle'dır.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı