Elohell'den nasıl çıkılır?

Xqwxer

Decapat
Daha fazla  
Kazandığımda 10 LP geliyor, kaybettiğimde 24 LP gidiyor. Winrate'm %49. 294 maça girmişim. Sürekli winstreak yapmama rağmen hala Elohell'den çıkmıyor Winrate'imi kaç yaparsam çıkarım veya kaç maç art arda kazanmam lazım? Bir de Elohell'den çıkmak için 15 maç art arda kazanmamız gerek diyelim 14 maç kazanıp 1 tanesini kaybedince en başa mı dönüyoruz?

Elo hellden çıkmak için büyük bir düşüş yaşaman gerek. Örneğin Altından Gümüşe gibi. Sonra orada bir miktar maç kazanman gerek. Kaç streak yaptığının bir önemi yok. Galibiyet ve yenilgi sayılarının arasında 15-20 fark olması yeterli.

Bu arada, toplam kaç maçın var? op.gg profili falan ekleme şansın var mı?

Elo hellden çıkmak için büyük bir düşüş yaşaman gerek. Örneğin Altından Gümüşe gibi. Sonra orada bir miktar maç kazanman gerek. Kaç streak yaptığının bir önemi yok. Galibiyet ve yenilgi sayılarının arasında 15-20 fark olması yeterli.

Bu arada, toplam kaç maçın var? op.gg profili falan ekleme şansın var mı?
294 maçım var.

294 maçım var.
Zor ama şu yolla çıkarsın. Yanına iyi oynayan birini alacaksın mid-Jungle yapacaksınız. Metadaki oynayabildiğiniz güçlü heroları alacaksınız. DC'den konuşarak oynarsanız iletişim daha iyi olur. Hatta karakter seçim ekranında link atıp o oyuncuları da DC çekersen, bunu her maç yaparsan kazanma şans oranını tavan yapış olursun.

Zor ama şu yolla çıkarsın. Yanına iyi oynayan birini alacaksın mid-Jungle yapacaksınız. Metadaki oynayabildiğiniz güçlü heroları alacaksınız. DC'den konuşarak oynarsanız iletişim daha iyi olur. Hatta karakter seçim ekranında link atıp o oyuncuları da DC çekersen, bunu her maç yaparsan kazanma şans oranını tavan yapış olursun.
Çok zor kanka. Kafadan 20 maç win streak yapması lazım. 24 LP gitmesi hakikatten saçma. Riot'a küfür etsen boyle bir şey olmaz.

294 maçın 200'ü lose olması lazım. GM'den Bronza düşmen lazım o kadar kırması için.

Bu çıkarılabilir bir hesap değil. 10 liraya hesap al, onunla oyna.

Çok zor kanka. Kafadan 20 maç win streak yapması lazım. 24 LP gitmesi hakikatten saçma. Riot'a küfür etsen boyle bir şey olmaz.

294 maçın 200'ü lose olması lazım. GM'den Bronza düşmen lazım o kadar kırması için.

Bu çıkarılabilir bir hesap değil. 10 liraya hesap al, onunla oyna.
Dediğin gibi çok zor 🙂

Bana sorarsan uğraşmaya değer mi? Eğer hesap eski bir hesapsa kendini de o hesapla bağdaştırmışsa hani olur ya bu hesap nickiyle mazisiyle benim hesabım. Bunu çıakrtmak istiyorum başka hesap yabancı gelir ayakları o zaman uğraşılır. Zaten başka çarla oynamıyor bari bu yazdığımı yapar.

Bu arada ligi yazmamş arkadaş ama demir-bronz ise tek başına bile maç taşır 294 maçla bu liglerde kaldığını düşünmüyorum. Cehennem GOLD elo olduğunu tahmin ediyorum.

Bana sorarsan uğraşmaya değer mi? Eğer hesap eski bir hesapsa kendini de o hesapla bağdaştırmışsa hani olur ya bu hesap nickiyle mazisiyle benim hesabım. Bunu çıakrtmak istiyorum başka hesap yabancı gelir ayakları o zaman uğraşılır.
Tam olarak bu benim. :D Tek bir hesabım vardır sadece onunla oynarım, düşmekte çıkmakta onunla.
@Xqwxer Bulunduğun lige göre MMR'ın düşük. Sistem seni düşürmeye çalışıyor. Mevcut MMR'ına denk gelen lige düştükten sonra o sorun kalmaz. O yüzden bu hesabınla yaşa düşüşü, sonra tırmanırsın.

Ahh elo hell bir ara bende düşmüştüm dostum hesabımı çıkartamamıştım sonra yeni bir hesap açıp onu kasmıştım.Kostümün yoksa yeni hesap açıp onu kas kostümün varsa da sadge.Eğer dediğimide yaparsan kesinlikle normal oyunlara dikkat et başlayacağın ligi etkiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı