Elraen parva alınır mı?

Bana kalırsa elraenn parva almak yerine 4100 TL'ye yakın fiyatlara 3100 + 1650 Super ile sistem toplamak daha iyi olur. Tabi pek mümkün değil bu aralar. Dolar aldı başını gidiyor.

Sistem fena sayılmaz. Alınabilir.
Bugün denedim. En aşağı 4460TL. En alınabilir, eli yüzü düzgün parçalar ile.

Üzgün atan arkadaşlar kafalarını çalıştırabilirler mi 580-570 ile 1650S arasında gidip geliyoruz üzgün atma amacınız ney ?

Seçenekti artık değil 1650S giriş seviyesine hükmediyor. Gerek düşük TDP değeri oyunlarda verdiği fazla FPS fiyatı daha ucuza bile bulunabiliyor. Stabilte desen tamam NVIDA fanboyu değilim ama gerçekler bunlar.
Birincisi bize neden üzgün attınız diyorsunuz fakat benim mesajımda kızgın atılacak hiçbir yazı, ifade bulunmuyor. Gereksiz emoji kullanmayın. Kibarca soruyorum insanlıktan da anlamıyorsunuz. İkincisi ise herkesin 1650 Super alacak kadar bütçesi yok. Ne yapsınlar? 1000 TL bütçesi varken gidip sıfır GT 1030'mu alsınlar?

Bana kalırsa elraenn parva almak yerine 4100 TL'ye yakın fiyatlara 3100 + 1650 Super ile sistem toplamak daha iyi olur. Tabi pek mümkün değil bu aralar. Dolar aldı başını gidiyor.

Sistem fena sayılmaz. Alınabilir.
Hocam ben 4700'e 1650S topluyordum. Şimdi ancak RX570'le toplanır o paraya. Bu sistemin artısı 8 GB RX570 olması ve ROG STRIX gibi üst seviye bir RX570'i barındırması.

Hocam ben 4700'e 1650S topluyordum. Şimdi ancak RX570'le toplanır o paraya. Bu sistemin artısı 8 GB RX570 olması ve ROG STRIX gibi üst seviye bir RX570'i barındırması.
Evet, ama keşke şu dolar bir dursa. 1-2 ay önce 4000 TL'ye R3 3100 ve 1650 Super'li sistem topluyordum. Şimdi ise neredeyse imkansız.

Hocam, Adana cidden çok sıcak mı? Biliyorum konu ile alaksı yok, fakat İstanbul sıcağı çekilmez iken yaz mevsimleri Adana'da ne yapıyorsunuz?

Bunlar bu arada oraya TUF'dan başka 16xx serisi koymayıp, alternatif olarak 5500 XT eklememişlerse kesin eski model ısınma sorunlu TUF'ları basmışlardır. RX 570'i yalnızca ROG Strix koymaları da garip.

@Lux ultisi kullanan kedi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şaka mı yapıyor sunuz okuma sorunu mu var ? RX570 ile 1650S var iki kartta 1000 TL değil fiyatları yakın ve RX serisi eski 1650S RX580' den daha iyiyken neden 580 alsın ?
RX580 alsın dedim mi? Demedim. Okuma sorunu mu var diyorsun daha sen benim mesajımı doğru düzgün okumuyorsun. Mesajımda "RX580" bile demedim. Fiyatları yakın ise zaten 1650 Super alınır. Eğer arada fazla bir fiyat farkı varsa RX570 alınır tabi ki. Önceki aylarda aradaki fiyat farkı şimdiki kadar az değildi. O zaman RX 570 öneriyorduk. Fakat şimdi aradaki fiyat farkı neredeyse hiç yok gibi bir şey. Fakat yinede bütçesini 200 TL aşma imkanı olmayan kullanıcılar da bulunuyor.

Eğer bütçesi varsa 1649 TL'ye 1650S ;

Eğer o bütçeye çıkamıyorsa da 1429.99 TL'ye sıfır olarak RX 570 alabilir. Ne kadar bu fiyatı hak etmese de Türkiye'de başka şans yok gibi.

Hocam, Adana cidden çok sıcak mı? Biliyorum konu ile alaksı yok, fakat İstanbul sıcağı çekilmez iken yaz mevsimleri Adana'da ne yapıyorsunuz?
Artık havalar serinledi ama Temmuz'da 40 derecenin altına inmiyordu. Öğlen 12'den 17'ye, akşam 22'den sabah 12'ye kadar açık kalıyordu klima. :D

Yani gerçekten klimasız çekilmez oluyor. Bazen İstanbul'dakiler hava çok sıcak diyorlar, çok sinirim bozuluyor.

Artık havalar serinledi ama Temmuz'da 40 derecenin altına inmiyordu. Öğlen 12'den 17'ye, akşam 22'den sabah 12'ye kadar açık kalıyordu klima. :D

Yani gerçekten klimasız çekilmez oluyor. Bazen İstanbul'dakiler hava çok sıcak diyorlar, çok sinirim bozuluyor.
Dediğiniz gibi biraz sinir bozucu olabiliyor. Adana'da oturmak elektrik faturası demek diyorsunuz yani. Zor hocam sıcak cidden kötü, çok kötü.

Dediğiniz gibi biraz sinir bozucu olabiliyor. Adana'da oturmak elektrik faturası demek diyorsunuz yani. Zor hocam sıcak cidden kötü, çok kötü.
Her şeye rağmen yazı daha çok seviyorum. Kışın hep uykulu oluyorum.

Neyse konudan da fazla sapmayalım, nerede kalmıştık? 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı