Elraen parva alınır mı?

Cessezzl

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, yakın zamanda elraenn parva kasayı özelleştirme yaparak almak istiyorum ama sistem parçalarının kutularının yollanmaması biraz rahatsız etti beni. İnventus'a bir mail attım ve bana aşağıda gördüğünüz gibi geri dönüş sağladılar. Sizce alınır mı? Alınsa herhangi bir sıkıntı karşıma çıkartır mı? Görüşlerinizi bekliyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    6,6 KB · Görüntüleme: 130
Öyle bir yanlış yazmışım ki doğrusunu unuttum, düzenlemek için üzerine düşünmem gerek. Neyse.
İnsanlık hali. Şahsen ben bu hazır sistemlerin retail olmadığını yeni öğreniyorum bu arada. Herhangi bir parça bozulursa tamir ya da iade için komple sistemi geri mi göndermenizi istiyorlar? Çok uğraştırır gibi duruyor.

İnsanlık hali. Şahsen ben bu hazır sistemlerin retail olmadığını yeni öğreniyorum bu arada. Herhangi bir parça bozulursa tamir ya da iade için komple sistemi geri mi göndermenizi istiyorlar? Çok uğraştırır gibi duruyor.
Herhangi parça bozulursa sadece o parçayı gönderiyorsun ama iade olarak sanırım tek bir parçayı iade edemiyorsun. 2015 yılında laptop alıp sadece CD-Rom'unu iade etmek gibi olurdu yoksa.

Ben de bu noktada biraz şüpheye düştüm.Sırf özelleştirme ile ryzen 5 3600 olsun diye bu sistemi istiyordum ama olmazsa modart ma1 sistemine yönelicem.

Herhangi parça bozulursa sadece o parçayı gönderiyorsun ama iade olarak sanırım tek bir parçayı iade edemiyorsun. 2015 yılında laptop alıp sadece CD-Rom'unu iade etmek gibi olurdu yoksa.

Genel olarak Kutusuz elektronik almak bana göre biraz baş ağrısı. Fiyatları fena değil gerçi sistemin. Ben çok özelleştirme, değişim yapan birisi olarak karşı görüşlüyüm hazır sistemlere ama al-tak-çalıştır isteyenler için fark yaratmacaktır herhalde.
Ben de bu noktada biraz şüpheye düştüm.Sırf özelleştirme ile ryzen 5 3600 olsun diye bu sistemi istiyordum ama olmazsa modart ma1 sistemine yönelicem.

Ryzen 5000 serisi geliyor zaten. 3600 için ikinci el piyasası canlanacaktır diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı