Elraenn Parva Alınır Mı?

Kesinlikle alınmaz. Uzak durun böyle hazır sistemlerden. Üstlerine popüler Twitch yayıncıların isimlerini ekleyerek oyuncu kitlelerine kakalamaya çalışıyorlar.
Bu arkadaşa takmana gerek yok alacaksan Jugularis almanı öneririm( parva da fena değil) ama 1660 SUPER taktır bulabiliyorsan.
Çok fazla ses çıkarmaz sadece düzenli olarak temizle.
Nvidia ekran kartı alırsan GeForce experience içinde olduğundan dolayı 1080p 60FPS dahi çekebilirsin.
İşlemciyi Ryzen 5 3600 yap.
RAM 16 GB olursa daha iyi olur.
İşlemci soğutmasına çok ihtiyaç duyacağını sanmam ama illa da gerekiyorsa internetten daha ucuza bulabileceğine inanıyorum.
SSD yi en az 500GB yap.
Ekstra olarak 1TB HDD al.

Bu arkadaşa takmana gerek yok alacaksan Jugularis almanı öneririm( parva da fena değil) ama 1660 SUPER taktır bulabiliyorsan.
Çok fazla ses çıkarmaz sadece düzenli olarak temizle.
Nvidia ekran kartı alırsan GeForce experience içinde olduğundan dolayı 1080p 60FPS dahi çekebilirsin.
İşlemciyi Ryzen 5 3600 yap.
RAM 16 GB olursa daha iyi olur.
İşlemci soğutmasına çok ihtiyaç duyacağını sanmam ama illa da gerekiyorsa internetten daha ucuza bulabileceğine inanıyorum.
SSD yi en az 500GB yap.
Ekstra olarak 1TB HDD al.

Senin gibi kazık mı yesin adamcağız. Belki zengin bir ailesi yoktur adamın bilmeden boş öneriler yapmayın. Bol keseden sallıyorsun onu al bunu al diye. Sordun mu parası var mı diye?

Senin gibi kazık mı yesin adamcağız. Belki zengin bir ailesi yoktur adamın bilmeden boş öneriler yapmayın. Bol keseden sallıyorsun onu al bunu al diye. Sordun mu para var mı diye?
Kazık mı? Puhahahah güldürdün zamanında 6.5K ya aldım bilgisayarı 2. olarak içindekilerin aynısını başka sitelerden kendim topladığımda daha pahalıya geliyordu açıkçası gayet karlıydı.

Geri
Yukarı