Elraenn Parva Alınır Mı?

Senin gibi kazık mı yesin adamcağız. Belki zengin bir ailesi yoktur adamın bilmeden boş öneriler yapmayın. Bol keseden sallıyorsun onu al bunu al diye. Sordun mu parası var mı diye?
Sakin ol şampiyon. :|
Hocam tatildeyim ve bütün günlerim bomboş geçiyor ben de foruma sardım.
Peki
Senin gibi kazık mı yesin adamcağız. Belki zengin bir ailesi yoktur adamın bilmeden boş öneriler yapmayın. Bol keseden sallıyorsun onu al bunu al diye. Sordun mu parası var mı diye?
Sakin ol şampiyon. :|

Bu arkadaşa takmana gerek yok alacaksan jugularis almanı öneririm( parva da fena değil) ama 1660 Super taktır bulabiliyorsan.
Çok fazla ses çıkarmaz sadece düzenli olarak temizle.
NVIDIA ekran kartı alırsan GeForce Experience içinde olduğundan dolayı 1080p 60FPS dahi çekebilirsin.
İşlemciyi Ryzen 5 3600 yap.
RAM 16 GB olursa daha iyi olur.
İşlemci soğutmasına çok ihtiyaç duyacağını sanmam ama illa da gerekiyorsa internetten daha ucuza bulabileceğine inanıyorum.
SSD'yi en az 500GB yap.
Ekstra olarak 1TB HDD al.

1000TL bütçe direk aşılıyor mu adam ailemi zorlamak istemiyorum demiş.

Kazık mı? Puhahahah güldürdün zamanında 6.5k ya aldım bilgisayarı 2. olarak içindekilerin aynısını başka sitelerden kendim topladığımda daha pahalıya geliyordu açıkçası gayet karlıydı.

Kasanın zaten normal hali bu kan ağlayan piyasaya göre hala kazık. 7300'e tek fanlı bir GTX 1650, tek kanal 8 GB RAM ve Ryzen 5 2600 işlemci sizce mantıklı mı?

@Exiliesalpha

Senin şu an önerdiğin sistem 8-9k satılıyor. Zamanında nasıl aldığın ise konumuzla alakası yok ve bizi ilgilendirmiyor. Günümüz kuru üzerinden öneriler yap.
Dostum adam bütçe belirtmemiş. Eğer cidden video işi vb. yapıyorsa güçlü bilgisayara ihtiyaç var ki bunun için 8-9 k baymak gerek. He eğer ki Gamegarajdaki sistemlerden de alınacaksa 2 kere dikkat edilmeli son dönemde iyice popülerleşmiş olan ama bir türlü bende güven duygusu yaratmayan biryer. Hiç değilse kaliteli olan biryerden alsın ki parası çöpe gitmesin arkadaşın sonra ileride bozulan şeyler yüzünden ayrı üzüntü duyar ki benim başıma gelmemiş olay değil bu. Eğer kendisi orayı biliyorsa ya da güven hissediyorsa oradan alışveriş yapsın.
Kasanın zaten normal hali bu kan ağlayan piyasaya göre hala kazık. 7300'e tek fanlı bir GTX 1650, tek kanal 8 GB RAM ve Ryzen 5 2600 işlemci sizce mantıklı mı?
Zaten parvanın normal halinde hayır olduğunu söylemedim alacaksa geliştirmesi gerektiğini söyledim.

Dostum adam bütçe belirtmemiş. Eğer cidden video işi vb. yapıyorsa güçlü bilgisayara ihtiyaç var ki bunun için 8-9 k baymak gerek. He eğer ki GameGaraj'daki sistemlerden de alınacaksa 2 kere dikkat edilmeli son dönemde iyice popülerleşmiş olan ama bir türlü bende güven duygusu yaratmayan bir yer. Hiç değilse kaliteli olan bir yerden alsın ki parası çöpe gitmesin arkadaşın sonra ileride bozulan şeyler yüzünden ayrı üzüntü duyar ki benim başıma gelmemiş olay değil bu. Eğer kendisi orayı biliyorsa ya da güven hissediyorsa oradan alışveriş yapsın.

Neye dayanarak güvenmiyorsunuz GameGaraj'a. Kullandıkları her şey belli ve fiyat performans ürünler kullanıyorlar. Garanti olayları ise oldukça kapsamlı bazı firmalar gibi ürünü garantiden saymamak için bir taraflarını oynatmıyorlar. Ek olarak GameGaraj'a güvenmeyip sırf 2 yayıncı ile anlaşıp reklam yaptı diye inventus daha iyidir diye düşünüyorsanız bu düşüncenizi değiştirmenizi öneririm.

Geri
Yukarı