Elraen'nin çok fazla izlenmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Malumunuz adamın anıları bitmiyor 😄 Şaka bi yana ben takip etmesem de youtube da falan denk geliyorum. Adamın muhabbeti sarıyor veya diğerleri biraz daha çocuksu mu geliyor desem, yaşlandım mı desem bilemedim. En çok izlenen 10 yayıncıyı koysalar karşıma bir tek o adamla oturup uzun süre muhabbet edebilirim sanırım.

Elraenn, YouTube üzerinden tanındı kanalı yasak hayvanlar barındırdığı için video atma yasağı getirildi. Sonra Twitch yoluna düştü. İlk yıllar hiç tanınmıyor olması onun az izlenmesine bir örnek (30-35) bir edit sahnesi ile ünlü olan, tanınan birisidir. Bot olsun, olmasın adamın muhabbeti, oyun oynarken eğlendirmeye çalışması ve bunu genellikle başarması, olgun olması sarıyor. Ben bunlara dikkat ederim.

İzleyicilerine küfür eden sürekli devletimizi inceden mesaj veren değersiz bir adam Türkiye'de izlenmek için bu yöntemler kullanılması şart.
Devlete mesaj verebilir ve izleyicilerine neden küfür ettiğini git araştır. Haklı olduğunu göreceksin.

Aynen. Geç izle yayınını, bot olsun olmasın önemli olan izlerken eğlenerek vakit geçirmek, he geçiremiyorum diyorsan sal izleme.

Birkaç hafta içinde oldu, yanlış biliyorsun. Hatta kendisi bile söyledi bunu.

Peki bu birkaç hafta içinde olduğunu söylediği bir klip, bir video var mı? Rica etsem gönderir misiniz?

Peki bu birkaç hafta içinde olduğunu söylediği bir klip, bir video var mı? Rica etsem gönderir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1:20 ve 2:30 arası. Tuğkanın kendi klibini bulamam şuan ama veriler ortada.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı