Elveda Firefox

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Veri satıyor, forumda çok fanboy var.
Eğer sen de benim gibi aldatmaya niyetlendiysen Edge dene:D.
Gönlüm hala tilkide ama hayvan gibi RAM yiyor :D.

Bende çok istiyorum Windows da düzelirse geçeceğim şimdilik yedek tarayıcım(Edge sorun çıkarırsa Firefox'dan Edge yüklemek için).

Google Chrome kullanabilirsin. Opera'nın VPN'i dışında bir artısı yok. Eğer VPN kullanıyorsan ne için kullandığını söylersen ona göre tavsiyeler verebilirim.

Elveda Firefox... Maalesef ki seni bırakmalıyım. Lütfen bana kızma. Öncelikle Firefox'u kayırmak için elimden geleni yapardım. En iyi tarayıcı olarak görürdüm fakat, dedim insanlar neden Opera diyor? Bir yükledim ki teması, özelleştirmesi, özellikle RAM kullanımı beni benden aldı. Aklımda tek soru vardı Firefox'u aldatmalı mıyım? Ve karar verdim Firefox'u aldatıyorum. Opera yüklerken bana dedi ki yılın en iyi kararını vermiş olabilirsiniz dedi, ben de inanmamıştım fakat gerçekten de öyleymiş. Şu an yeni cici gibi Opera'mdan yazıyorum. Çok mutluyum iyi ki varsın Opera. Sizce doğru karar mı?
Vallaha bende 16 GB RAM olduğu için ben Chrome kullanıyorum. Eski PC de 4 GB RAM vardı yine Chorme kullanıyordum. En rahatı Chrome internet gidince dinozor oyunu bile oynayabiliyorsun.

Vallaha bende 16 GB RAM olduğu için ben Chrome kullanıyorum. Eski PC de 4 GB RAM vardı yine chorme kullanıyordum. En rahatı Chrome internet gidince dinozor oyunu bile oynayabiliyorsun.

Zaten dinozor oyunu olmasa Chrome bir hiç😀 (!)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı