Elveda Firefox

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O zaman burada gizlilik ile ilgili tartışmaya gerek yok diye düşünüyorum.

Zaten donunuz gitti siz Gizlilik'den bahsetiyorsunuz. :D

Hocam gülü seven dikenine katlanır bende Windows ve Edge seviyorum dikenine katlanıyorum.
Arkadaşlar konu iyice tarayıcı savaşına döndü. Kim neyi isterse kullanır, zorlayan yok.

Bence de elim yoruldu yazmaktan.

Gizlilikten bahseden arkadaşları topluca WhatsApp, Instagram vb. silmeye davet ediyorum. Nasıl olsa bilgilerinizi topluyorlar. Aynı şey.

Bana kalsa isteyen istediğini kullansında arkadaşlar gaza gelmiş nedense. Fikirlerini belirtsinler orada sıkıntı yok. Ama düşmana saldırır gibi moda giriyor bazıları. Biride gelir Microsoft veri toplar der diğeri gelir onu kullanma der. İşime ne yararsa ben onu kullanıyorum.

Bana kalsa isteyen istediğini kullansında arkadaşlar gaza gelmiş nedense. Fikirlerini belirtsinler orada sıkıntı yok. Ama düşmana saldırır gibi moda giriyor bazıları. Biride gelir Microsoft veri toplar der diğeri gelir onu kullanma der. İşime ne yararsa ben onu kullanıyorum.

Aynen mesela ben Windows 10 kullanıyorum çünkü bir tek Windows 10 da olan bir sürü özelliği kullanıyorum veya Edge kullanıyorum çünkü ben Microsoft hesabımı daha çok kullandığım için Microsoft hesabıma senkronize olması güzel oluyor.

Aynen mesela ben Windows 10 kullanıyorum çünkü bir tek Windows 10 da olan bir sürü özelliği kullanıyorum veya Edge kullanıyorum çünkü ben Microsoft hesabımı daha çok kullandığım için Microsoft hesabıma senkronize olması güzel oluyor.

Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Opera ile Edge'yi aynı kefeye koymak mantıklı değil.

Konu böyle oldu pek uzatmayalım.

1614754854564.png

Akşam direkt yattım, sabah bir kalktım dolmuş buralar. İki makara yapak dedik, 31 tane gülücük almışım. 😆 Gizlilik derken kastettiğiniz şey nedir? Bilgi çalınması mı? Anonimlik mi? Veri paylaşmaması mı? Nedir tam olarak?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı