Elveda Firefox

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Akşam direkt yattım, sabah bir kalktım dolmuş buralar. İki makara yapak dedik, 31 tane gülücük almışım. 😆 Gizlilik derken kastettiğiniz şey nedir? Bilgi çalınması mı? Anonimlik mi? Veri paylaşmaması mı? Nedir tam olarak?
Hepsi :D.
Opera veri satan bir firma.
Arkadaşlar da Windows’da satıyor onu da kullanma dedi, sonra anarşi çıktı ben de körükledim:D.
Tavsiyem Edge ve Vivaldi denemen.

Gene Brave iyimiş Hocam. Firefox'da 2000 MB RAM Kullanıyordu bende

Buyrun SDN Forum'da açtığım Konu'ya bakabilirsiniz:

Chrome'a alıştım ya Edge'i falan denedim de Chrome yine en iyisidir bence.

Yani Opera denedim YouTube Forum açık 200 MB RAM Kullanıyor bende bilirim Firefox daha iyi fakat günlük Hayat'ım YouTube,Instagram,SDN Forum, Technopat Sosyal olduğu için hepsi açık 2000 MB RAM Kullanıyordu ula Firefox zaten 4 GB RAM'ım var biraz acı bana 2 çekirdeklide işlemcim var aşırı dehşet ara sıra da yazdığım yazı bile geç geliyodu o yüzden Opera kullancam ama daha karar veremedim.

Yani Opera denedim YouTube Forum açık 200 MB RAM Kullanıyor bende bilirim Firefox daha iyi fakat günlük Hayat'ım YouTube,Instagram,SDN Forum, Technopat Sosyal olduğu için hepsi açık 2000 MB RAM Kullanıyordu ula Firefox zaten 4 GB RAM'ım var biraz acı bana 2 çekirdeklide işlemcim var aşırı dehşet ara sıra da yazdığım yazı bile geç geliyodu o yüzden Opera kullancam ama daha karar veremedim.
Hocam Edge dene cidden iyi.

Hangi eklentileri kullanıyorsun? H264ify kullanmıyorsan YouTube'da işlemci çok kullanılır.
Free Download Manager ve AdGuard.
Hocam Edge dene cidden iyi.
Denedim oda çöp Eski sevgilim gibi kullandım bıraktım (!)
Firefox'un hali bu bende sadece Technopat açık 700 MB RAM Yani oyundan fazla kullanıyor cidden rekoruda 2000 MB RAM Kullanması oldu. Oyun mu? Tarayıcı mı? Belli değil.

1614759049451.png

Firefox harici diğerleri işlevsel değil. Bazı sitelerde sorun yaratıyorlar. Uyumlulukta önemli benim için. Aralarından en tercih edilebilir olanı Firefox.
Sen bunu diyon hocam ama ben öyle sıkıntılar çektim ki bir Instagramda şifremi girdiğimde tekrar şifre ekranına atıyordu. Diğeride Yazdığım Instagram mesajları kendi kendine siliniyordu.

İlk başta Instagram dan sandım sonradan farklı Tarayıcı ile oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı