Elveda Technopat Sosyal

184424

Hectopat
Makaleler
2
Sizi 2014 yılının sonlarında gördüm. Sarı saçlı reis ve sesi ile beni beni benden alan Ali Güngör Amca. İncelemenize baktım kanım ısındı, sorunum oldu Sosyal'deki rehberlerinizden oluşturduğunuz videolardan sorunumu çözdüm, sonra aklıma üye olmak yıllar sonrasında geldi. Çok şey öğrendim, çok şey öğrettim. Bazen kızdım, bazen gülmekten yarıldım, bazen ağlar gibi oldum; sizle tanıştım, ailemden saydım. Çoğu üye kafa dengi iyi yürekli insanlar, 1-2 üye ile fena kapışır hale geldiğim de doğru çünkü ben haklıydım. Bazen gereksiz ceza yedim, bazen gereksiz kızdım. Ama burayı hataları ve düzgün bir forum olduğu için tercih ettim ve sevdim. Son kez 1 kişiye mesaj yazıp buradan ayrılıyorum dostlar. Son zamanlarda (Üye olduğumdan beri) gece gündüz buraya baktım bakıyordum ama son zamanlarda aşırı yardım da edemedim. Ben de size elveda demeye geldim. Şimdi burada isim söyleyip ayrım yapmayacağım hepiniz bir reaktörü tamamlayan bir çekirdeksiniz. Ayrılıkta böyle bir şey.
Sizi 3000 kez seviyorum. 🙂

Son düzenleme:
Ders, sınav gibi sorumluluklarınız varsa böyle yerlerde hiç vakit öldürmeyin :) Bu ortamlar mesleğini eline almış, rahat adamlar içindir (bence). 30 dk bakayım derken 1-2 oluyor öyle kaptırıyorsun :)

Güle güle, yolun açık olsun.

Bana biraz saçma geliyor böyle şeyler, zaten gününün çoğunu burada geçirmen mantıksız senin zararına boşuna vakit öldürüyorsun ara sıra girersin 1 saat takılır çıkarsın ama öyle bir yazmışssın ki galiba çok vakit geçiriyordun, bu senin yararına olur yanlış anlama çok vakit öldürmessin.

Hayatta başarılar dilerim, gerçek hayatta.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herkes gidiyor bu aralar. Hayırdır yeni forum mu kuruyorsunuz anlamadım ki:) Sen kararını verdiysen senin için doğrudur dostum. Biz de seni 3000 kez seviyoruz diyelim o zaman:) Gerçek hayatta sonsuz başarılar:)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı