Elveda Sosyal

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayat zaten zor, bir de burada milletin içerlemeleriyle hic uğraşamam.
Buraya gelme amacımız zaten uğraşmak değil. Hayatın stresini, uzmanı olduğumuz alanda bilgiye ihtiyacı olan insanlara bilgiler vererek azaltmak. Şu an bu durum sıkıntılı.

@hoi4.exe 19 mesaj sayısı ile 12 uyarı alabilecek kadar yeteneklisiniz. Hakaret etmek ve yazı yazamamak normal geliyor sanırım size. Hatalar bir ya da iki defa yapılır, sürekli tekrarlanmaz. Yanlışınızı diretmekle meşgulsünüz sadece.

Bence moderatörler işlerini düzgün yapmadığından o kadar uyarı almış olabilir. Forumun eskilerinden birisi olarak yazdıklarıma gayet dikkat ediyorum. Durduk yere dün uyarı aldım? Mantıklı mı sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence moderatörler işlerini düzgün yapmadığından o kadar uyarı almış olabilir. Forumun eskilerinden birisi olarak yazdıklarıma gayet dikkat ediyorum. Durduk yere dün uyarı aldım? Mantıklı mı sizce?

Şimdi baktım, kısaltmayı yanlış yazmışsınız. Bir hata yok sizin uyarınızda. Bahsi geçen arkadaşın ise hiçbir şekilde özrü yok. Moderatör hataları olabilir, ben de bazı uyarılarda bulundum. Ama bu konuda kesinlikle oraya oynayamayız. Tamamen kişinin kendi hatasıdır. Mesajlarının düzenlenmemiş halini görseniz, şükür namazına gidersiniz. :p

RAM.jpg

Technopat'ı yıllardır takip ediyorum, edeceğim de. Ama sosyal artık ruhunu kaybetmiş durumda. Zaten neredeyse 1 yıldır uğramıyordum Sosyal'e. Eskiden üyeler neşeliydi, birbirine saygılı davranırdı. Bakıyorum millet gergin. Genel olarak değerlendirildiğinde bilgisi olmayan insanların, bilgisi olanlara atarlandığı bir ortama doğru dönüşmeye başlamış. Sosyal'de güzel insanlar tanıdım. Kimisiyle halen konuşuyorum, kimisiyle kavgalıyım, kimisi selam bile vermiyor. Burada geçirdiğim zaman değerliydi benim için. Ve bu değeri zirvede bırakmak istiyorum. Bundan sonra belki ayda bir belki yılda bir gireceğim muhtemelen. Tanıdığım tüm güzel insanlara selam olsun. İyi forumlar.
Forum sitelerini arkadaşlık siteleriyle karıştırıyorsun galiba. Burda kimse kimsenin neşesini veya üzüntüsünü takmaz. Forum sitelerinin amacı belirlenmiş bir konuda tartışmak ve bilgi paylaşımıdır.

Foruma yardım etmek için yazı yazdığımdan ceza alıyorum. Başka bir hackintosh forumunda (İsmi lazım değil) ise yöneticileri kendini "Tanrı" zannediyor. Onlarda beni banlayarak kendilerini tatmin ediyorlar. Velhasıl hiçbir şekilde yardımlaşma ortamı kalmamış. Cehennemdeki Türkler fıkrasını doğrular nitelikte, kimse kendinden çok bilgisi olsun veya birisi foruma yazı yazsın istemiyorlar. Bende buna göre hareket ediyorum. Bilsem de yazmıyorum. Bu yazdıklarım için de anlamsız ceza alabilirim.
Tanrı değil de kendilerini 0 hatalı referans olarak görüyorlar ve bir şey kendilerine göre doğru değilse yanlıştır mantığındalar. Forum kuralları bütün websitelerde göz doldurmadır. Gerçek kurallar yetkililerin ego ve keyifleriyle belirlenir. Eleştiri ve tartışma yasaktır. Putperestlik vardır. -Zorunlu genel geçer kurallar hariç onları kabul etmek zorundalar. Bu forumda bunların diğer forumlara göre daha az olduğunu söyleyebilirim.

Bulunduğun ortamı güzelleştirmek, geliştirmek, daha ileriye taşımak varken oradan uzaklaşmak bana göre değil. İlerde ''saydıcı'' değil ''rağmen'ci'' olmayı düşünüyorum. Burada ki anlam zorluklar karşısında şu olsaydı bu olsaydı değil her şeye rağmen daha iyiyiz, başardık diyebilmek. İyi forumlar.

Bulunduğun ortamı güzelleştirmek, geliştirmek, daha ileriye taşımak varken oradan uzaklaşmak bana göre değil.
Size katılmayı çok isterdim. Ancak o kadar optimist olamıyorum.

Yeni üyeler ariza, yapacak bir şey yok.

Eskiden uğraşıp ceza alırdim şimdi dalga geçip ceza almiyorum. Üstüne de eğleniyorum. Hayat zaten zor, bir de burada milletin içerlemeleriyle hic uğraşamam.
Amma komik durum 2016 kayıtlı üye diyor birde. 😁😄😀

Foruma yardım etmek için yazı yazdığımdan ceza alıyorum.
Bu şirinlikte söylenince evet biz kötü birisiyiz ve Technopat Sosyal yardım etmek isteyen insanlara uyarı veriyor çıkarımı yapılıyor. Yardım etmek istiyorsun o zaman kurallara uymasan olur diye bir durum yok. Uyarılar kısmında "yardım etmek istediniz" diye bir uyarı yok.
Evet kurallara uymayan insanlara uyarı vererek işimizi düzgün yapmamış oluyoruz. Arkadaşlar Technopat Sosyal kuralları yeni oluşturmadı, bu tip yorumlara anlam veremiyorum. :D

En son uyarınıza baktım ve durduk yere alınmış gibi gözükmüyor.
kısaltma.png

@airboss Katkılarınız için teşekkürler. Umarım tekrar sizi görebiliriz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı