Elwind Silver mi Izoly n12x mi?

Bas bas diyor herkes bro Izoly'den kaçın diye, almayın. Pişman olursunuz, paranızı çöpe atmayın. Ek olarak şu an 1660 Super'li bir hazır sistemi en az 8 bine satıyorlar. Neymiş? Ekran kartı fiyatları uçtu. Ülkenin haline acıyorum. Biraz daha bekleyin desem belki daha çok artacak, belki düşecek. Ama 1650 Super'li R3 3100'lü bir sistem çekebilirsin 5 bin, 6 bin Türk lirasına. Elwind Silver sistem de biraz daha beklerseniz stoklarına Ryzen 3 3100 gelecek. Stoklar da kalmadığı için R5 1600 AF koymuşlar. Ha bir de biraz daha bekle istersen PC Hocası GG3 çıkartıcak yakında, fiyat performans olacak. Ben şahsen onu alacağım çıkar çıkmaz.

Bunu demek yerine kendine pasaport çıkartıp ülkeden gidebilirsin, her insan ülkenin haline acıyor istemiyorsanız gidin hocam, bende sizin gibi bunu deyip ülkeyi küçük düşüren insanlara çok acıyorum yazık olacak.
Hocam ülkenin hali orta da. Bana sallamak yerine gözlerinizi açıp bakın lütfen.
Biz de isteriz ülkenin düzelmesini, yaşamın güzelleşmesini ama durum orta da. Esnaf adamım ben, günde 1200TL gyro yaparken 300TL'ye düştü. Pandemi ile alakası yok. Ülkenin alım durumu yok, çöktü.

Bunu demek yerine kendine pasaport çıkartıp ülkeden gidebilirsin, her insan ülkenin haline acıyor istemiyorsanız gidin hocam, bende sizin gibi bunu deyip ülkeyi küçük düşüren insanlara çok acıyorum yazık olacak.
Ülkemiz daha ne kadar küçülebilir? Doların Euronun haline bakın. Adalete (?) bakın, Eğitime bakın, adam ayırma yolsuzluk bunlara bakın. Pasaport çıkartıp gitmek öyle kolay değil, böyle demek yerine insanlar gerçekleri söyleyince "o zaman ülkeden gidin kardeşim zorla tutanmı var" demek yerine zihniyetleri kafa yapılarını değiştirmenizi öneriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı