"Elwınd-Silver" Sistem Nasıldır?

F serisi olmasıyla alakası yok. i3-10100F bile i5-9400F'i geçiyor ayrıca 9. nesil ölü soket. Attığınız sistemin SSD'si kronik sorunlu çok yüksek ihtimalle 3 aya HDD'den yavaş olacak o. Kasa ve PSU bilinmeyen bir marka eğer Frisby, Rampage gibi bir markaysa verilen paraya yazık. Almayın kısaca.
SSD'yi çıkartıp şunu alın;
Eki Görüntüle 874132

Kötü bir zaman problemi yaşadım erken yazmaya vakit bulamadım bu blog u sipariş verdik bile.

Kötü bir zaman problemi yaşadım erken yazmaya vakit bulamadım bu blog u sipariş verdik bile.
Gelmediyse geldiğinde hiç açmadan iade edin hocam. Paraya yazık SSD çok kötü PSU ve kasa muhtemelen çok kötü.

en çok ssd ile ilgili yorum geliyor kötü olduğuyla illgili 240gb veya daha üstü bir ssd önerirseniz sevinirim (uygun fiyatlı)

en çok ssd ile ilgili yorum geliyor kötü olduğuyla illgili 240gb veya daha üstü bir ssd önerirseniz sevinirim (uygun fiyatlı)
Apacer AS340 veya Patriot Burst. Eğer az daha koyarsınız çok güzel olan Samsung 870 EVO.

Bunu tam anlayamadım eğer 9100F sistemli işlemci olan sistemi alsaydım sorun olurdu fakat bu sorun 9100 ile mi alakalı yoksa "F" serisi olması ile mi alakalı?
9100'ün kullandığı soketle alakalı. 10. nesille birlikte soket değişti. Bu yüzden daha yeni nesil işlemci alınca yeni anakart da almalısın.

Geri
Yukarı