"Elwınd-Silver" Sistem Nasıldır?

Hocam PSU hakkında bilgi vermemişler elinize geldiğinde göreceksiniz, büyük ihtimal kalitesiz PSU koymuşlardır.
Dostum dün ''Elwind Silver'' sistem geldi 2 gündür bir sorun yaşıyorum ama bu sorunu anlatmak biraz zor gerçekten, cidden seninle iletişime geçebiliceğim bi adres verirsen sevinirim instagram, discord veya whatsapp fln ne olursa artık,cidden çok makbul geçmiş olursun
(kopyala yapıştır yapıyorum çünkü sorunumu tam cözebilen birisi olmadığı için birçok kişiye gönderiyorum)

dostum dün "elwind Silver" sistem geldi 2 gündür bir sorun yaşıyorum ama bu sorunu anlatmak biraz zor gerçekten, cidden seninle iletişime geçebiliceğim bir adres verirsen sevinirim Instagram, Discord veya WhatsApp falan ne olursa artık, cidden çok makbul geçmiş olursun.
(Kopyala yapıştır yapıyorum çünkü sorunumu tam cözebilen birisi olmadığı için birçok kişiye gönderiyorum)

Dostum forumda bir şey paylaşmak yasak sorununu buradan belirt.

Dostum forumda bir şey paylaşmak yasak sorununu buradan belirt.

Bugün format attı dayım ekran a sığmıyordu görüntü tam(monitör olarak eski bir televizyon kullanıyorum belki ondan dolayı) format atıldıktan sonra ekran normal e döndü dayım gitti falan da 10 dk sonra ekran da görüntü gidip geldi bu sefer de NVIDIA grafik uygulaması kendini yükleyip rastgele görüntü seçeneklerine atamış ekran biraz piksel piksel oldu ve eskisi gibi siteler ekrana sığmıyor(küçültme-X butonu-hangi sitelerin açık olduğu, görev çubuğu falan)
Sence bu neden olabilir?

dostum dün "elwind Silver" sistem geldi 2 gündür bir sorun yaşıyorum ama bu sorunu anlatmak biraz zor gerçekten, cidden seninle iletişime geçebiliceğim bir adres verirsen sevinirim Instagram, Discord veya WhatsApp falan ne olursa artık, cidden çok makbul geçmiş olursun.
(Kopyala yapıştır yapıyorum çünkü sorunumu tam cözebilen birisi olmadığı için birçok kişiye gönderiyorum)

Sosyal'de özel iletişim adreslerimizi paylaşmaya sıcak bakmıyoruz. Lütfen derdinizi konunuzda belirtin ki herkes görebilsin. Daha fazla kişi görürse çözüme ulaşma oranınız artacaktır.

Sosyal'de özel iletişim adreslerimizi paylaşmaya sıcak bakmıyoruz. Lütfen derdinizi konunuzda belirtin ki herkes görebilsin. Daha fazla kişi görürse çözüme ulaşma oranınız artacaktır.

Bugün format attı dayım ekran a sığmıyordu görüntü tam(monitör olarak eski bir televizyon kullanıyorum belki ondan dolayı) format atıldıktan sonra ekran normal e döndü dayım gitti falan da 10 dk sonra ekran da görüntü gidip geldi bu sefer de NVIDIA grafik uygulaması kendini yükleyip rastgele görüntü seçeneklerine atamış ekran biraz piksel piksel oldu ve eskisi gibi siteler ekrana sığmıyor(küçültme-X butonu-hangi sitelerin açık olduğu, görev çubuğu falan)
Sence bu neden olabilir?

Sence bu neden olabilir?

Masaüstü sağ tıkla ekran seçenekleri çıkacak oradan hepsini dene.

Masaüstü sağ tıkla ekran seçenekleri çıkacak oradan hepsini dene.

Hepsini denedim zaten hiçbiri tam olmuyor
Format attıktan 10 dk sonra NVIDIA uygulaması kendini yükleyip bilgisayarın ayarlarını kafasına göre yaptı düzeltemedim, sildim uygulamayı belki düzelir diye yine olmadı.

Dostum fotoğraf atma şansın varsa atar misin?

Oklarla çizmeye çalıştım görev çubuğu ekrana sığmıyor yine ayni şekilde kullandığım sayfalarin ismi gözükmüyor, kücültme butonu ve X butonu da mouse la bulmak zor.

Dosya Ekleri

• 20210215_104406.jpg
    20210215_104406.jpg
    91,1 KB · Görüntüleme: 25

Geri
Yukarı