Emile ya da Eğitim Üzerine kitabı çevirmeni kim?

EZİC AJANI

Decapat
Makaleler
1
Merhaba, Emile ya da Eğitim Üzerine kitabını öğretmenimizin tavsiyesi üzerine almaya karar verdim. Çevirmeninin Mehmet Baştürk olmasını söyledi. Amazon'da 15 liraya buldum, ancak çevirmeni yazmıyor. Çevirmeni kim bu kitabın biliyor musunuz? Ve sizce okumaya değecek bir kitap mı, bu kitabın yanında 1984 adlı kitabı da alacağım sanırım. Sizce o okumaya değer mi? Lise 1'e gidiyorum, ağır gelir mi?

Emile ya da Eğitim Üzerine: EMİLE YADA ÇOCUK EĞİTİMİ ÜZERİNE: Ya Da Çocuk Eğitimi Üzerine : Jean Jacques Rousseau: Amazon.com.tr: Kitap
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Yayınevi-yazar üzerinden araştırarsan ulaşabilirsin. Kilit yayınevi için Mehmet Baştürk'ün çevirdiği yazıyor diğer sitelerde, evet aradığın linkteki eser olmalı. Ayrıca senin için ne kadar önemli bilmiyorum, her zaman olmasa da ara sıra Amazon.com.tr defolu kitap göndermekle sabıkalı durumda. Kitap fiyatlarının da bu nedenle ucuz olduğunu iddia edenler var. İade konusunda sorun yaşamazsın ama böyle bir huyları olduğunu da bilmeni isterim.

Yayınevi-yazar üzerinden araştırarsan ulaşabilirsin. Kilit yayınevi için Mehmet Baştürk'ün çevirdiği yazıyor diğer sitelerde, evet aradığın linkteki eser olmalı. Ayrıca senin için ne kadar önemli bilmiyorum, her zaman olmasa da ara sıra Amazon.com.tr defolu kitap göndermekle sabıkalı durumda. Kitap fiyatlarının da bu nedenle ucuz olduğunu iddia edenler var. İade konusunda sorun yaşamazsın ama böyle bir huyları olduğunu da bilmeni isterim.

Anladım hocam. BKM'de 20 lira, Amazon'da da ilk defa alışveriş yaparak siftahı açmak istiyorum. 1984 kitabını da merak ediyorum ve ucuzmuş.

Hocam bunlar yurt dışından mı geliyor yurt içinden mi?

Anladım hocam. BKM'de 20 lira, Amazon'da da ilk defa alışveriş yaparak siftahı açmak istiyorum. 1984 kitabını da merak ediyorum ve ucuzmuş.

Hocam bunlar yurt dışından mı geliyor yurt içinden mi?
Yurt içinden gelir. Teslim edilme zamanı yazar. Ancak İstanbul'daki kar riskinden dolayı gecikmeli gelmesi yüksek bir ihtimal.

Ek olarak siparişi de iptal edemiyorsunuz.

Ek olarak siparişi de iptal edemiyorsunuz.

Hocam ilk defa böyle bir olay duydum. Amazon'dan istetmem uygun olur mu sizce?

Geri
Yukarı