Eminem dinler misiniz?

M.Batın

Decapat
Yer
Ankara/Çankaya
Daha fazla  
Meslek
Editör
Ben şu anda yaşayan en iyi rapçi olduğunu düşünüyorum 2 gün önce rock and roll hall of Fame'de yaptıkları falan bence şu piyasada kimse önüne geçemez.
Eskiden çoğunlukla the eminem show albümü mmlp albünü falan dinlerdim ama şu anda 2020 albümü olan mtbmb albümüne takmış durumdayım. Hatta sizin için aşağıya bir öneri linki bırakayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İngilizcesi iyi olmayanlar için çeviri yapılmış halini bıraktım. Bu arada bana popüler kültür falan demeyin 6 yaşımdan beri dinliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet dinlerim. The Eminem Show, The Marshall Mathers LP, Slim Shady EP Eminem'in en iyi işleri sayılır. Bazen açar dinlerim genelde ama çok da dinlemem.

Aslında ben şuan yaşayan en iyi rapçi olduğunu düşünmüyorum. Eski verdiği tadı vermiyor açıkçası.

En iyi hip-hop sanatçısı demek Kanye West'e hakaret olur. Evet dinlerim, "When I'm Gone" parçasını çok severim, favori albümüm Recovery'dir Eminem diskografisinden. Ama en iyisi olmaz, olamaz.

Kanye West&Kid Cudi ikilisi gerçekten bambaşka bir seviye. Dinlemenizi öneririm. Coldplay solisti Chris Martin'in eşlik ettiği Homecoming parçası gelmiş geçmiş en iyi 5 şarkım içindedir net.(Tabi ki sıralayamam)

Geri
Yukarı