Vadesiz banka kartı almak için hangi bankayı seçmeliyim?

karar veremezsem İş Bankasından hesap açtıracağım sanırsam çünkü yakınımda kullananlar olsun forumlar olsun herkes Müşteri memnuniyetini övüp duruyor

Karar veremezsem İş Bankası'ndan hesap açtıracağım sanırsam çünkü yakınımda kullananlar olsun forumlar olsun herkes Müşteri memnuniyetini övüp duruyor

Kredi kartı da düşünürsen garanti aç bonus genç kartının yıllık ücreti yok
Enpara yine daha iyidir onunda yıllık ücreti yok ama istemiyosanız bir şey diyemem

karar veremezsem İş Bankasından hesap açtıracağım sanırsam çünkü yakınımda kullananlar olsun forumlar olsun herkes Müşteri memnuniyetini övüp duruyor
Katılım bankaları (KuveytTürk, Albaraka, Ziraat Katılım, Vakıf Katılım vs.) Cepteteb, Enpara. Bunlar Havale/Eft ücreti almıyor.

Sanırım Enpara hesabı açacağım, ileride de gerekirse Garanti BBVA hesabı açarım önerileriniz için teşekkürler.

Enpara hesabını açtım banka kartı istedim bana adresinize gönderilecek dediler görüşme sırasında, fakat mesaj dahi gelmedi "Banka kartı başvurunuz alındı..." gibisinden normal mi durumunu nereden görebilirim yoksa sadece PTT'ye verilince mi bilgilendirme mesajı geliyor?

@tyg

Son düzenleme:
Sanırım Enpara hesabı açacağım, ileride de gerekirse Garanti BBVA hesabı açarım önerileriniz için teşekkürler.

Enpara hesabını açtım banka kartı istedim bana adresinize gönderilecek dediler görüşme sırasında, fakat mesaj dahi gelmedi "Banka kartı başvurunuz alındı..." gibisinden normal mi durumunu nereden görebilirim yoksa sadece PTT'ye verilince mi bilgilendirme mesajı geliyor?

@tyg

Hocam Enpara açalı oldu bayağı hatırlamıyorum o yuzden kesin bir şey soyleyemeyeceğim ama müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı