Emperor Teknoloji nasıldır?

Şikayetvar dediğiniz site sadece şikayeti ve sorunu olanların yazı yazdığı sitedir. Gidip de benim ürünüm iyi diye şikayet yazanı zaten göremezsiniz. Doğal olarak kötü yorumların olmasına şaşırmamak gerek. En bilindik sitelerin yorumlarında bile kötü yorumlar var o zaman onları da kullanmayalım. Demem o ki Hepsiburada'da ürünün yorumları iyise alınabilir, iyi değilse alınmaz.

Hocam galiba anlatamadım ben kendimi öncelikle kusura bakmayın. Hepsiburada yorumları iyi fakat Şikayetvar yorumları da bir o kadar fazla. Fakat PttAVM iade sürecini tam bilmediğimden bir sormak istedim.

Hocam galiba anlatamadım ben kendimi öncelikle kusura bakmayın. Hepsiburada yorumları iyi fakat Şikayetvar yorumları da bir o kadar fazla. Fakat PttAVM iade sürecini tam bilmediğimden bir sormak istedim.

Peki burada belirttiğim gibi PttAVM iade sürecini bilen var mı ? Süreç zorlaşır mı sizce?
Farkındayım. Konu sadece Şikayetvar özelinde geçerli değil. Google'a da taşınmış.

Hocam kulaklığın 2.el olup olmadığını sadece jelatin ve görünümünden mi anlayabilirim?

Son düzenleme:
Üzerinde Sony bandrolü varmış galiba jelatinin yapabilirler mi o kadar ?
Ben 3 sene kitapçılık yaptım. Kitapların arkasında gördüğünüz bandrol bile el altından yapıştırılabiliyor. Jelatin, bandrol, barkod gibi şeyleri çok dikkate almayın. Bu tür bir firmadan da bence ürün almayın.

Ben 3 sene kitapçılık yaptım. Kitapların arkasında gördüğünüz bandrol bile el altından yapıştırılabiliyor. Jelatin, bandrol, barkod gibi şeyleri çok dikkate almayın. Bu tür bir firmadan da bence ürün almayın.
Hocam kulaklık geldi. Ambalajda ve kutuda deforme var. Sizce dolar kuru bu kadar yükselmişken 2700 TL'den almışım diye elimde tutsam mı ? 0 fiyatı 4799 TL şuan.

Hocam kulaklık geldi. Ambalajda ve kutuda deforme var. Sizce dolar kuru bu kadar yükselmişken 2700 TL'den almışım diye elimde tutsam mı ? 0 fiyatı 4799 TL şuan.
Deformasyon her ürünün kutusunda olabilir ama kendisinde bir sorun yoksa kullanılabilir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı