Emre hocam yapmayın, etmeyin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Diğer forumlarda Technopat Sosyal ahıra dönmüş muhabbetleri dönsün forumun imajı zedelensin bak nasıl dönüyorlar ışık hızıyla. Boşa protesto amaçlı hareketlerde bulunmayın.

Ben protesto ediyorum kardeşim, bundan sonra düzgün yazılmamış eğitim konularını cevaplamayacağım. Forum el atmazsa üyeler olarak kendi aramızda bir seyler yapmalıyız.

Düzeltme: Düzgün Türkçe ile yazılmayan hiçbir konuyu cevaplamayacağım.
Katılıyorum.
Artık bende düzgün yazılmamış bir konuya herhangi bir yanıt vermeyeceğim.

Bu protesto adına bir konu mu oluştursak acaba?
Buna katılan üyeler şu anda sayabildiğim kadarıyla:

Ben protesto ediyorum kardeşim, bundan sonra düzgün yazılmamış eğitim konularını cevaplamayacağım. Forum el atmazsa üyeler olarak kendi aramızda bir seyler yapmalıyız.

Düzeltme: Düzgün Türkçe ile yazılmayan hiçbir konuyu cevaplamayacağım.

Bu düşünceye katılıyor, Sosyal'i Sosyal yapan değerlerin kaldırılmaması için aynı şekilde düzgün yazılmamış Güvenlik konularına yanıt vermiyorum.

Katılıyorum, yazım kurallarına uyulmamış overclock ve soğutma, güç kaynakları ve anakart (kısaca ilgilendiğim kategorilere) konularına yanıt vermiyorum.

Bizim yaptığımız da aslında kötü, yönetimin yaptığı yanlışı yanlışla protesto ediyoruz. Bu da yanlışlar zincirini doğuruyor, yanlış olsa bile Technopat'ın bu ağırlığını yedirmeyiz üyeler olarak.

Bayağı mantıklı geldi, ben de kurallara uymayan hiçbir konuya/mesaja yanıt vermeyeceğim.

Yazım kurallarına uyulmayan konulara cevap vermek imkansız zaten. Ya ne yazdıkları anlaşılmıyor, ya da gereken bilgiyi vermiyorlar. Ben de aynı şekilde, düzgün yazılmamış konuları cevaplamayacağım.

@Sir Benjamin ben milletin bozuk Türkçesi ile yazmış olduğu yazıyı okumakla uğraşamam. Moderatörler madem protesto ediyor, ben de ediyorum. Yapacak bir şey yok.

Katılıyorum hocam.
Bende düzgün başlığı olmayan konulara cevap yazmayacağım.

Katılıyorum.
Artık bende düzgün yazılmamış bir konuya herhangi bir yanıt vermeyeceğim.

Hiç öyle durmuyor.
Bende sizleyim yanlış anlamayın ama bu kadar uzun sürmez bence, kendi deliklerini kazmış olurlar.
Diğer forumlarda Technopat Sosyal ahıra dönmüş muhabbetleri dönsün forumun imajı zedelensin bak nasıl dönüyorlar ışık hızıyla. Boşa protesto amaçlı hareketlerde bulunmayın.
Bu yüzden pek sıcak bakmadım zaten, Koskocaman Technopat'ın haline bak diyecekler.

Bu arada nedense onaylanmaya takıldı. Galiba konu dışında halen geçerli.

Bence protesto falan yapmaya gerek yok, bir şeye yarayacağını düşünmüyorum. Özelliğin geri geleceğini düşünüyorum açıkçası, en geç bugün.

Orası öyle biri bana sövsün cinsel organımında bile olmaz ama yani koskocaman Technopat'a yakışmaz.

Üyelerin küfür başlıklı konu açacağını nereden biliyor? Konu moderatörlerin başlıklara müdahale etmesinden nerelere kadar getirildi yani çok alakasız biri küfür etmek istese bir üyeye direkt mesaj üzerinden yapar bunu zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı