Emre hocam yapmayın, etmeyin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yahu son konumun silinme sebebini rapor yoluyla sordum. Belirtilmedi sebebi. O zaman gereksizmiş herhalde silinme sebebini öğrenmem.
Raporlara bazen başka kişilerin dönüt yapması gerekebiliyor. O aşamada olabilir raporunuz. Eğer rapora uzun süre dönüş olmadıysa olumlu-olumsuz daha dönüş yapılması bekleniyor demektir.

Moderatörlerin hepsi Sosyal'e emek veren insanlar, günde 50-100 konu onaylayıp bir hata yaptıklarında direkt eleştirirsiniz.

Konuları geldiği gibi yayınlayıp düzenlemediklerinde de eleştirirsiniz. Söyle bakim ne yapsın bu modlar?
Eleştirileri kaldiramayacaksanız neden mod oluyorsunuz? Ben mesala modluk yapamam o kadar eleştiriyi kaldıramam. Herkes eleştiriye açık olmalı size hakaret ediliyorsa yetkiniz var zaten verirsin cezayı geçersin. Bazen modlar konuyu çok değiştiriyorlar ama çözüm bu değil.
Mödlar ölöngön göbö. İşte ne yapsan yaranamazsın. O yüzden hiçbir zaman ağlayan iki üç kişiyi dinlemeyeceksin 😎
Öyle ama 2-3 kişi eleştirdi diye tüm forumda değişikliğe gitmeye gerek yok.

İyi olmuş, saçma konuları raporlayın silerler. Gece konu açıyorsun 7 saat sonra onaylanıyor.

Gündüz için konular onaylanmayı beklemeli ama gece için onaylanmadan açılmalı bence. Sence forum şu an temiz mi gözüküyor?

Konuları geldiği gibi yayınlayıp düzenlemediklerinde de eleştirirsiniz. Söyle bakim ne yapsın bu modlar?
Ben de size sorayım, Sosyal iki üç eleştiriyi kaldıramayacak forum mu? Recep bey ve sizler uzun süre forumların içindesiniz. Her yerde çürük elma olduğunu biliyorsunuz. Mantıklı eleştirilerin dikkate alınması gerektiğini zaten siz de biliyorsunuz.
Moderatörlerin hepsi Sosyal'e emek veren insanlar,
Bir soru daha, üyeler emek vermiyor mu?

Aklımdaki tek şey:

1653315703602.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı