Emre hocam yapmayın, etmeyin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zaten Technopat Sosyal'in olayı bir düzene sahip olması ve bunu koruması değil miydi? Diğer forumlardan ne farkı var şimdi?

Ben de size sorayım, Sosyal iki üç eleştiriyi kaldıramayacak forum mu? Recep bey ve sizler uzun süre forumların içindesiniz. Her yerde çürük elma olduğunu biliyorsunuz. Mantıklı eleştirilerin dikkate alınması gerektiğini zaten siz de biliyorsunuz.

Bir soru daha, üyeler emek vermiyor mu?
Ben de onu diyorum eleştiri kaldıramayacak adam mod olmasın.

Üyeler emek vermiyor mu demişim? Üyelerin hepsi düzgün bir şekilde kurallara uygun konu açsaydılar onay sistemine gerek kalır mıydı ki?
Türkiye'de de suçlular olmasaydı o zaman polisler aç kalırdı. Her yerde çürük elmanın olduğunu siz de biliyorsunuz.

Gündüz için konular onaylanmayı beklemeli ama gece için onaylanmadan açılmalı bence. Sence forum şu an temiz mi gözüküyor?
Forum şuan hiç temiz değil. Küçük küçük başlıklar çok gıcık. Ana sayfaya giresim bile yok. Benim de yazım yanlışım çok ama forum en azından daha düzenliydi. Şuan Recep Baltaş ve yöneticilerin göstermek istediği modlar olmazsa forum ne halde olacağı 1-2 saate düzeltirler diye düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı