Emre hocam yapmayın, etmeyin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bilmeyebilir ve öğrenmekte istemeyebilir.
Özellikle hatanızı göstermek istediğimi düşünmemelisiniz fakat örnek amaçlı bir alıntı olarak paylaşıyorum. Burada bağlaç olan "de"yi kullanmanız gerekiyordu. Böyle ufak hatalar zaten uyarı verilmeden düzeltilip geçiliyor. Aynı hatayı sürekli olarak tekrarlarsanız ancak o zaman uyarı veriliyor çünkü uyarı verilmezse böyle hatalar hem rapor sistemini meşgul ediyor hem de hatanızı öğrenemiyorsunuz. Aynı şekilde mesajda hiçbir yazım kuralına uyulmamışsa da uyarı veriliyor. Onun bir istisnası yok denilebilir. Hiçbir şeye dikkat etmeden yazıp otomatik düzeltme özelliğini bile kullanmayanlar var.

Neresi haklı abi? Bu zamana kadar "umursamadılar" da şimdi mi umursuyorlar? 5-10 kişiyi ne zaman ciddiye aldı TP?
  • Beğeniler 5-10 kişi yüzünden kalktı.
  • "Cezalı" ibaresi 5-10 kişi yüzünden kalktı.
  • Konu onayı 5-10 kişi yüzünden kalktı.
  • Daha pek çok örnek var, en basitinden aklıma gelenler bunlar.
Şu ana kadar "beğenmedim" emojisi haricinde Technopat'ın oylamasına sunulan bir özellik olmadı. Hep bir isyan konusu ve sonucunda pes edip kuralları esneten moderasyon. En sonunda yine bir isyan konusu ve moderasyonun "biz haklıydık" entrikası.

• Beğeniler 5-10 kişi yüzünden kalktı.
  • "Cezalı" ibaresi 5-10 kişi yüzünden kalktı.
  • Konu onayı 5-10 kişi yüzünden kalktı.
  • Daha pek çok örnek var, en basitinden aklıma gelenler bunlar.
Şu ana kadar "beğenmedim" emojisi haricinde Technopat'ın oylamasına sunulan bir özellik olmadı. Hep bir isyan konusu ve sonucunda pes edip kuralları esneten moderasyon. En sonunda yine bir isyan konusu ve moderatörlerin "biz haklıydık" entrikası.
Ben beğenmedim butonunu sevmedim eskiden ezberlemiştim. Direkt "Hahah" atıyordum şimdi muhteşem atıp sonra "Hahaha" atıyorum. 2-3 kişi bana katılsın kaldırırız. Birlikten kuvvet doğar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı