Emre hocam yapmayın, etmeyin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anlaşılabilir ama sadece bozuk Türkçe ile yazıldı diye bu tür konulara gidip "Türkçe dersi" YouTube videosu linki atmak tamamen duyar kasmaktan ibaret ve çocukça bir davranıştır. Şu an sırf tepki olsun diye böyle saçma sapan mesajları son 1 saattir açılan konularda görmeye başladım.
Bir ülkede darbe olmasıyla aynı şeyi yaşıyoruz, devlet otoritesi ortadan kalktığında nasıl kuralsız davranışlar artıyorsa, aynı şekilde burada yaşanan da o.

Anlaşılabilir ama sadece bozuk Türkçe ile yazıldı diye bu tür konulara gidip "Türkçe dersi" YouTube videosu linki atmak tamamen duyar kasmaktan ibaret ve çocukça bir davranıştır. Şu an sırf tepki olsun diye böyle saçma sapan mesajları son 1 saattir açılan konularda görmeye başladım.
Katılıyorum. Türkçe özürlülerden daha çok zarar veriyor foruma bu saçma ve boş yorumlar.

Birkaç saat önce bir konu açıldı. Sanırım emre hocam ona sinirlenip böyle bir şey yaptı :(

Birkaç saat önce bir konu açıldı. Sanırım emre hocam ona sinirlenip böyle bir şey yaptı :(

Yeni sayılmazsın o yüzden bilmen gerekiyor çok uzun zamandır zaten bu konular için şikayetler dile getiriliyor sadece bir konu ya da bir üyenin talebi üzerine olacak değişiklikler değil. Bence büyük bir anket yapılmalı ana sayfadan ve bunun hakkında ne düşünüyorsalar üyeler işaretlemeliler. Bir hafta sonra çıkan sonuca göre bir karar alınsın.

Yeni sayılmazsın o yüzden bilmen gerekiyor çok uzun zamandır zaten bu konular için şikayetler dile getiriliyor sadece bir konu ya da bir üyenin talebi üzerine olacak değişiklikler değil. Bence büyük bir anket yapılmalı ana sayfadan ve bu hakkında ne düşünüyorsalar üyeler işaretlemeliler. Bir haftanın sonra çıkan sonuca göre bir kara alınsın.

Karar belli: Eskisi gibi düzenlenecek ama moderatörler başlığı kafasına göre saçma sapan değiştirmeyecek.

Forum çöp oldu diyenler abartıyor bence o kadar da kötü değil. Yazıma dikkat edenler çoğunlukta. Bazen mühim bir durum oluyor birkaç saat içerisinde cevap almak gereken yoksa sonradan çok geç olabiliyor. Bu gibi durumlarda bazen 1-1.5 saat sürebiliyor onay (tabii genelde saat geç olunca oluyor) beklemek yerine sonradan düzenleme ya da raporlama ile yanlışları düzeltmek daha mantıklı.
Böyle olursa ben kurallara çok dikkat etmem, neden edeyim ki?

Yeni sayılmazsın o yüzden bilmen gerekiyor çok uzun zamandır zaten bu konular için şikayetler dile getiriliyor sadece bir konu ya da bir üyenin talebi üzerine olacak değişiklikler değil. Bence büyük bir anket yapılmalı ana sayfadan ve bunun hakkında ne düşünüyorsalar üyeler işaretlemeliler. Bir hafta sonra çıkan sonuca göre bir karar alınsın.
Tabi efendim.

democracy-yeah-right.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı