Emre hocam yapmayın, etmeyin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Forumtr, donanımhaber iki örnek. Bu iki forum Technopat'tan çok daha eski ve böyle bir sistemi kullandıklarını hiç görmedim. İkisi de çok daha fazla üyeye sahip forumlar. Şu an eski dönemlerine kıyasla aktif üye sayıları düştü ama bir zamanlar o forumlar Technopat'ın yaşlarındayken inanılmaz kalabalıklardı.

Dostum rezalet oralar. Orada doğru bilgi bile alamazsın. Çok geç dönüşler oluyor ve site düzenleri inanılmaz saçma. Özellikle Donanım Haber aşırı saçma bir site tasarımı var.

Bir tane moderatörün eline düştüm herhalde ne kadar konu açmak istesem de reddediliyor.
Biraz araştırma yapsanız, ilgili kategorileri inceleseniz keşke. ETS 2 ve ATS 149 TL olduğuyla ilgili onlarca konu açıldı, ilk açanları onayladık gerisini silip bildirim atıyoruz.

Biraz araştırma yapsanız, ilgili kategorileri inceleseniz keşke. ETS 2 ve ATS 149 TL olduğuyla ilgili onlarca konu açıldı, ilk açanları onayladık gerisini silip bildirim atıyoruz.
Hocam şu onay olayı geri gelsin lütfen. Adam soru soruyor fakat kullanıcı incelemesi kısmına atıyor.

Şu an kitlelerinin azalmış olması konu onaylama sistemiyle alakası yok ondan bahsediyorum. Doğru bilgi almak dediğin olayın konumuzla ise ilgisi yok.
Ayrıca inanılmaz derece de karmaşık ve saçma. Technopat kalitesinde değil oralar. Oralara gidebilir ama buraya bu yöntem yakışmaz.

Kalite olarak kötü olduğu için Techopat'a gitmez.

Ayrıca inanılmaz derece de karmaşık ve saçma. Technopat kalitesinde değil oralar. Oralara gidebilir ama buraya bu yöntem yakışmaz.

Kalite olarak kötü olduğu için Techopat'a gitmez.

Bu senin fikrin. 5-10 yıl sonra Technopat ortamı da aynı olacak. Forumların genel olarak son birkaç yıldır popülerliği azaldı. O kötülediğin forumlar devasa forumlar ve Technopat ile kıyaslanamazlar çünkü çok daha büyük kitlelere hitap ediyorlar.

Koskoca Technopat ne zamandan beri 5-10 kullanıcının itirazına, ağlamasına göre düzenlerini değiştiriyor? Forumun sahipleri belli. İstedikleri gibi kuralları getirebilirler. Beğenmiyorlarsa bu platformu kullanmaz.

Birkaç sene önceye kadar böyle yersiz istekler direkt kafadan reddedilirdi. Bu uygulama kaldırıldığına göre o zaman fazla moderatöre de gerek kalmadı. Konu onayı, konuları düzeltmekten moderatör yetmezdi. Kaldırdığınıza göre ekibi de küçültebilirsiniz.

Bu senin fikrin. 5-10 yıl sonra Technopat ortamı da aynı olacak. Forumların genel olarak son birkaç yıldır popülerliği azaldı. O kötülediğin forumlar devasa forumlar ve Technopat ile kıyaslanamazlar çünkü çok daha büyük kitlelere hitap ediyorlar.

Umarım bu dönemleri geçeriz hocam eski popülerliği yakalarız.

Kullanmasam kıyaslama yapmazdım. Burada insanlar ile etkileşim ve güzel kurallarından dolayı diğerlerinde iyidir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı