EMUI 13 Android 12 tabanlı mı olacak?

Yer
Nazilli.
Daha fazla  
Meslek
Technopat'ta gezinmek.
EMUI 12 Android 10 tabanlıydi fakat EMUI 13'te gizlilik vb şeyleri gorunce Android 12 veya 13 tabanli olacağını dusundum. Bununla ilgili bilginiz var mi?

EMUI 12 ile gelen cihazlar Android 11 kullanıyor. EMUI 13 ile gelen cihazlarda Android 12 mevcut.

Bircok EMUI 12 cihazi Android 10 tabanliydi ama EMUI 11 ile Android 11 kullanan cihazlar EMUI 12'de Android 11 kullanıyordu. EMUI 13 de kesin olarak Android 12 var mi? Cunku yeni telefon alacağım ve kullandığım programlar Android 11 ustu istiyor.

EMUI 12 Android 10 tabanlıydi fakat EMUI 13'te gizlilik vb şeyleri gorunce Android 12 veya 13 tabanli olacağını dusundum. Bununla ilgili bilginiz var mi?
EMUI 12 HarmonyOS tabanlıdır. Android ile ilişkisi kesilmiştir. Hatalı bilgilere itibar etmeyiniz. Bunun en tipik örneğide açılıştı Powered by Android yazısı artık çıkmamaktadır. Ayrıca TELEFON HAKKINDA kısmına girdiğinizde EMUI sürümü yazısına 10 defa üst üste basarsanız artık ANDROID logosu çıkmamaktadır. Yani EMUI 12 ve sonrasının android ile hiçbir alakası kalmamıştır. Saygılar...

EMUI 12 HarmonyOS tabanlıdır. Android ile ilişkisi kesilmiştir. Hatalı bilgilere itibar etmeyiniz. Bunun en tipik örneğide açılıştı Powered by Android yazısı artık çıkmamaktadır. Ayrıca TELEFON HAKKINDA kısmına girdiğinizde EMUI sürümü yazısına 10 defa üst üste basarsanız artık ANDROID logosu çıkmamaktadır. Yani EMUI 12 ve sonrasının android ile hiçbir alakası kalmamıştır. Saygılar...
Yanlış bilgi veren sizsiniz. EMUI 12, Android tabanlıdır. Açılışta yazının olmaması hiçbir şey ifade etmemektedir. En basit örneği ile dosyalara girip Android klasörünü ve birçok Android servisinin klasörlerini görebilirsiniz.
Yanlış bilgilere itibar etmeyiniz !

Yanlış bilgi veren sizsiniz. EMUI 12, Android tabanlıdır. Açılışta yazının olmaması hiçbir şey ifade etmemektedir. En basit örneği ile dosyalara girip Android klasörünü ve birçok Android servisinin klasörlerini görebilirsiniz.
Yanlış bilgilere itibar etmeyiniz !
Dostum araştırmadan bilmeden yorum yapmışsın yine, android tabanlı olan EMUI 12 Beta sürümdür, EMUI 12 kesin sürüm HarmonyOS hatta HarmonyOS beta sürümüdür. Halen daha kafa karıştırmakta ısrarcısın. Git huaweinin resmi sitesinden araştır sonra gelip yorum yap. Bulamazsan link iste atalım

Dostum araştırmadan bilmeden yorum yapmışsın yine, android tabanlı olan EMUI 12 Beta sürümdür, EMUI 12 kesin sürüm HarmonyOS hatta HarmonyOS beta sürümüdür. Halen daha kafa karıştırmakta ısrarcısın. Git huaweinin resmi sitesinden araştır sonra gelip yorum yap. Bulamazsan link iste atalım
Hemen gösterelim gerçeği. Nova 9 kullanmaktayım. Şu an EMUI 12 bulundurmakta.

CPU-Z ile baktığımda herkesin de gördüğü gibi Android 11 olduğunu görüyoruz.
Screenshot_20230630_184303.jpg

Çalışan servislere de bakalım biraz. Aşağıda EMUI 12 çalıştıran telefonumun servislerinden bir kısmı:
Screenshot_20230630_185315_com.android.settings.jpg
Screenshot_20230630_185256_com.android.settings.jpg

Biraz da EMUI 13 ile devam edelim. Resmi gitmek istemişsiniz, pekala gidelim. Huawei Türkiye tarafından işe alınan forum yazarının, Huawei topluluğunda yayınladığı makaleden bir kesit:
Screenshot_20230630_183621.jpg

Makaleye gitmek için tıklayınız.

Hala aklınızda soru kaldıysa Huawei müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. 😉
Yukarıdaki gerçek verileri nasıl çürüteceğinizi heyecanla bekliyorum, teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı