Huawei Mate 10 Pro telefona EMUI 13 güncellemesi gelecek mi?

azimli42

Centipat
Daha fazla  
Selam,
Mate 10 Pro cihazımı, EMUI 12 sürümünde kullanmaktayım. Acaba EMUI 13, Mate 10 Pro cihaza gelecek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam,
Mate 10 Pro cihazımı, EMUI 12 sürümünde kullanmaktayım. Acaba EMUI 13, Mate 10 Pro cihaza gelecek mi?

Mate 10 Lite bile EMUI 9 almadı. Fakat Mate 10 Pro gibi bir cihaz EMUI 13 alabilir. Bu listede EMUI 13 alacak cihazlara bakabilirsiniz. Unutmayın liste sürekli güncellenmektedir.

Mate 10 Lite bile EMUI 9 almadı. Fakat Mate 10 Pro gibi bir cihaz EMUI 13 alabilir. Bu listede EMUI 13 alacak cihazlara bakabilirsiniz. Unutmayın liste sürekli güncellenmektedir.

Emui 14 çıkacak artık, sanırım almayacak. Yavaştan Samsung'a geçme vakti geldi :)

EMUI 14 çıkacak artık, sanırım almayacak. Yavaştan Samsung'a geçme vakti geldi :)

Başka bir sayfa da ise "Alma İhtimali Yüksek" denilmiş. Sonuçta bu Huawei ne yapacağı belli olmaz. Dilerseniz benim konuma da bakabilirsiniz.

Başka bir sayfa da ise "Alma İhtimali Yüksek" denilmiş. Sonuçta bu Huawei ne yapacağı belli olmaz. Dilerseniz benim konuma da bakabilirsiniz.

Umarım alır, almaz ise hisuite ile Emui 9 düşürüp kullanmayı planlıyorum. Sebebi performans için. Teşekkürlerimi sunuyorum sizlere efendim. Umarım dediğiniz gibi gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı