En abartılmış oyun hangisi?

mükemmel bir hikayesi olan,
Hikayesel olarak da en iyilerinden birisi olsa da bazı AAA yapımların hikayesine benzer diyebilirim kendi görüşüme göre.
silahla vuruş hissi mükemmel olan grafikleri 2023 de çıkmış oyunlardan daha iyi olan
Grafik mevzuyu kişiden kişiye değişebilir, %100 nesnel bir yargıda bulunmak zor, örneğin ben oyunun TAA bulanıklığını ve su görselliğini beğenmiyorum pek. Oyunun renk paleti bulanık genel olarak, ama manzaraları güzel.

@cirkinordekyavrusu Ayrıca sana RDR2'nin pek çok beğenmediğim mevzularını sayabilirim, hiç bir şeyin kusursuz olmadığını biliyorum ve medeni bir şekilde eleştirmeye çalışırım, eleştireceksem.

Hikayesel olarak da en iyilerinden birisi olsa da bazı AAA yapımların hikayesine benzer diyebilirim kendi görüşüme göre.

Grafik mevzuyu kişiden kişiye değişebilir, %100 nesnel bir yargıda bulunmak zor, örneğin ben oyunun TAA bulanıklığını ve su görselliğini beğenmiyorum pek. Oyunun renk paleti bulanık genel olarak, ama manzaraları güzel.

İşte böyle yorumlara karşı değilim beğenmeyebilirsiniz ama çöp demeyin

Warzone. Şu zamana kadar Battle Royale türünde ki oyunlarin %90'ını oynamışımdır. Ama Warzone bana Battle Royale oynuyormuş hissi vermedi. PUBG'de h1Z1'de hatta Minecraft hunger Games'te sona kalırkenki o heyecanı gram almadım. CoD adı olmasa 2 3 saat bile oynamazdım.

Warzone Battle Royale türünde çıkmasa bu eleştiri boş bir yorum olurdu ama sonuna kadar haklısın.

Elden Ring ve Valorant.
Elden ring bana göre tam yerinde hype yedi oyunu ve kategorisini beğenmiyorum ama bana göre tam yerinde beğenildi ve abartıldı neden böyle düşündünüz?

No Man's Sky. Çıkmadan önce aşırı derecede yağlamışlardı oyunu. Çıktığında tam bir fiyasko yaşanmıştı. Durum o kadar kötü bir hal almıştı ki yasal süresi aşılsa bile Steam üzerinden alanların iade edebilecekleri açıklanmıştı. Aradan geçen zamanla yamalar, güncellemeler vs. yayınlayarak toparlamaya çalıştılar ama hiçbir zaman çıkmasından önce beklenen ilgiyi yakalayamadı ve toparlayamadı. Benim çevremde bu oynu oynayan kimse yok. Adını hâlâ konuşan kimseyi de görmedim. Twitch'te şu an kaç kişi izliyor diye baktım ve toplamda 151 kişi görünüyor:

Elden Ring bana göre tam yerinde hype yedi oyunu ve kategorisini beğenmiyorum ama bana göre tam yerinde beğenildi ve abartıldı neden böyle düşündünüz?

Gereksiz bir oyun olarak görüyorum. Sanki bir kuşak bu oyunu boş yere övüyormuş gibi. Tıpkı alfa kuşağının GTA 5'i abarttığı gibi. Kategorisi benim de hoşuma gitmiyor. Belkide sadece bu yüzdendir.

Geri
Yukarı