En abartılmış oyun hangisi?

Combat dışında eleştirilecek çok şeyi yok.
Hiçbir oyun mükemmel değildir fakat Witcher 3 gerçekten iyi bir oyun, Witcher 4'ü sabırsızlıkla bekliyorum, umarım sistemim yeterli olur.

RPG Elementleri de iyi değil bence. Ayrıca oynanış küt. Dediğiniz gibi combat mekaniklerine zaten girmiyorum.

Next-Gen ile bakmadım ama, önceden grafikleri de çok kötü geliyordu bana. 2013'te çıkmasına rağmen çimenler aşırı kötü renderlanmış halde görünüyordu.

RPG olarak da çok daha iyi oyunlar var ondan her türlü. 15 TL olduğu zaman alıp bir bakmıştım ama içime hiç sinmedi yaklaşık 5-6 saat oynanış sonrasında.

RPG Elementleri de iyi değil bence. Ayrıca oynanış küt. Dediğiniz gibi combat mekaniklerine zaten girmiyorum.

Next-Gen ile bakmadım ama, önceden grafikleri de çok kötü geliyordu bana. 2013'te çıkmasına rağmen çimenler aşırı kötü renderlanmış halde görünüyordu.

RPG olarak da çok daha iyi oyunlar var ondan her türlü. 15 TL olduğu zaman alıp bir bakmıştım ama içime hiç sinmedi yaklaşık 5-6 saat oynanış sonrasında.
Oyun 2015 çıkışlı,Next Gen de RT ile güzel görüntüler elde edilebiliyor fakat eski hali de o kadar kötü gözükmüyordu bence.
RPG elementleri kısıtlı zaten,oyun her ne kadar RPG olarak adlandırılsada eksiklikler mevcut, kesinlikle saf RPG değil.
Geliştirildiği dönem baz alındığı zaman çıktığı yıla göre bu yönleriyle iyi bir oyun.
Bahsettiğiniz çimenlerin kötü renderlanmış halde görünmesi oyunun kenar yumuşatma ayarı ile alakalı.
Çıktığı zamanlar kısıtlı olan kenar yumuşatma ile kötü görülmesi durumu olağan, şuan da aynı şekilde (FSR de de fazla iyi durmuyor) DLSS ve FSR dışında grafikler gerçekten kötü duruyor.

Eski oyunlara bakılırsa epey gelişme var,serinin yeni oyununda çok daha iyi işler çıkarıp eksikliklerini tamamlayacaklarını düşünüyorum.

Oyun 2015 çıkışlı,Next Gen de RT ile güzel görüntüler elde edilebiliyor fakat eski hali de o kadar kötü gözükmüyordu bence.
RPG elementleri kısıtlı zaten,oyun her ne kadar RPG olarak adlandırılsada eksiklikler mevcut, kesinlikle saf RPG değil.
Geliştirildiği dönem baz alındığı zaman çıktığı yıla göre bu yönleriyle iyi bir oyun.
Bahsettiğiniz çimenlerin kötü renderlanmış halde görünmesi oyunun kenar yumuşatma ayarı ile alakalı.
Çıktığı zamanlar kısıtlı olan kenar yumuşatma ile kötü görülmesi durumu olağan, şuan da aynı şekilde (FSR de de biraz kötü duruyor) DLSS ve FSR dışında grafikler gerçekten kötü duruyor.

Eski oyunlara bakılırsa epey gelişme var,serinin yeni oyununda çok daha iyi işler çıkarıp eksikliklerini tamamlayacaklarını düşünüyorum.
Witcher 4 eğer combat üzerine çalışılıp, RPG elementleri geliştirilirse güzel olur hatta kurak bir dönemde GOTY bile kazanabilir. Benim anlamadığım witcher 3'e mükemmel oyun en iyi oyunlardan birisi mantığı yapanlar. Ortalama bir oyun bence.

Next-Gen'i denemedim dediğim gibi.

Ama şimdi adama derler sen RPG değilsin Combat'ın iyi değil senin neyin var diye? :D

Geri
Yukarı