En Abartılmış Parça/Albümler neler?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tavsiyemdir 😉
Eki Görüntüle 925636
Durumun ciddiyetinin farkında olmayanlarda bugün.
Hocam lise seçtim Amerikalar için şuandan para birikiyor ders temposunu yavaş yavaş artırıyorum.
?

Sosyal medyanın sürü psikolojisiyle Türkçe rap kültürünün ilklerinden olarak görülen, bence o kadar da "efsane" olmayan bu şarkı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Efsane olmayabilir. Ama dinleyicinin kalbinde taht kurduğu kesin.
Bir de konu saçma geldi bana. Bir şarkıyı yükseltecek olan zaten dinleyicidir ve zevkler tartışılmaz. Sen X şarkısını çok iyi bulamamışsın ama diğer insanlar öyle bulmuş. Bu senin müzik zevkinin kötü olduğunu veya şarkının çok iyi olduğunu göstermez. Kişisel algılama, genel olarak söylüyorum.

Durumun ciddiyetinin farkında olmayanlarda bugün.
Gelin yol hem sizin hem benim için yakınken dönelim kimsenin canı yanmasın.
Tabii ki de bu şarkı çok abartılıyor 🤣
Çok şişirdiler cidden.

Bu adam bana aşırı overrated geliyor nedense.

Efsane olmayabilir. Ama dinleyicinin kalbinde taht kurduğu kesin.
Bir de konu saçma geldi bana. Bir şarkıyı yükseltecek olan zaten dinleyicidir ve zevkler tartışılmaz. Sen X şarkısını çok iyi bulamamışsın ama diğer insanlar öyle bulmuş. Bu senin müzik zevkinin kötü olduğunu veya şarkının çok iyi olduğunu göstermez. Kişisel algılama, genel olarak söylüyorum.
Sosyal medyada Türkçe rapin İstiklal Marşı diye lanse edilmeden önce bu kadar dinleyeni de yoktu zaten. Şarkıyı iyi bulmamam elbette kesin bir yargı oluşturmaz. Şarkıyı dinleyenlerin çoğunluğu sosyal medyadan görüp rap dinlediklerini temsil etmek için kullanıyor.

Kişisel algılanacak bir durum yok zaten, zevk ve renk meselesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı