En acı verici anınızı paylaşır mısınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Başkalarının derdi yanında hafif kalabilir ama gene de söyleyeyim. Sevdiğim kız ile sevgimiz aslında karşılıklıymış. Hatta 3 ay boyunca itiraf etmemi beklemiş ama şerefsizin biri benim kızla ilişkimi bilip benden önce davrandığı için onunla sevgili olmuş. Dün itiraf ettiğimde öğrendim.

12 yaşındayken 8 yaşlarında komşum vardı(kız) arkadaşlarıma benim hakkımda ona aşığım keşke yatakta beraber olsak falan diyormuş 8 yaşında! 😯 arkadaşlarım da benimle aşırı dalga geçiyordu kız biz otururken yanlışlıkla olmuş gibi üzerime oturmaya çalışıyordu kısaca bildiğin taciz ediyordu benim de psikolojim bozuldu evden çıkamıyordum hiç o sıralarda asosyle oldum 6 7 ay dışarı çıkmıyordum hiç sadece bakkala falan ama iyi ki asosyal olmuşum çok memnunum artık isteyerek asosyelim hatta yalnız kalmayı çok seviyorum. :D

12 yaşındayken 8 yaşlarında komşum vardı(kız) arkadaşlarıma benim hakkımda ona aşığım keşke yatakta beraber olsak 8 yaşında! 😯 arkadaşlarım da benimle aşırı dalga geçiyordu kız biz otururken yanlışlıkla olmuş gibi üzerime oturmaya çalışıyordu kısaca bildiğin taciz ediyordu benim de psikolojim bozuldu evden çıkamıyordum hiç o sıralarda asosyle oldum 6 7 ay dışarı çıkmıyordum hiç sadece bakkala falan ama iyi ki asosyal olmuşu çok memnunum artık isteyerek asosyelim hatta yalnız kalmayı çok seviyorum. :D

Hocam siz erkenden başlamışsınız.😁

12 yaşındayken 8 yaşlarında komşum vardı(kız) arkadaşlarıma benim hakkımda ona aşığım keşke yatakta beraber olsak falan diyormuş 8 yaşında! 😯 arkadaşlarım da benimle aşırı dalga geçiyordu kız biz otururken yanlışlıkla olmuş gibi üzerime oturmaya çalışıyordu kısaca bildiğin taciz ediyordu benim de psikolojim bozuldu evden çıkamıyordum hiç o sıralarda asosyle oldum 6 7 ay dışarı çıkmıyordum hiç sadece bakkala falan ama iyi ki asosyal olmuşum çok memnunum artık isteyerek asosyelim hatta yalnız kalmayı çok seviyorum. :D
Kız, Flash’dan hızlı.

Benimkiyle başlayayım (mendilleri hazırlayalım :) )
Orta 2'de bir yakın arkadaşım (kız) sevgili yapmıştı fakat oğlan bad boy dediğimiz biraz da sakat olan tiplerden bunu uyardım dinlemedi. Sonra aynı çocukla alakalı kulağıma başka biriyle konuştuğu hatta gizli gizli buluştuğunu öğrendim dedim zaten en yakın arkadaşım söyleyeyim bilsin sonuçta. Arkadaşım normalde de hep sevgilisi ile okuldan çıkıyordu beraber dedim ki onunla çıkma bir şey anlatacağım. Zil çaldı hazırlandım aynı sınıftayız ama arkadaşım yok soruyorum soruyorum cevap veren yok. Sonra dedim eve gitti herhalde ben de eve giderken bunu yine sevgilisiyle gördüm... Ondan sonra da daha arkadaşlığımı da bitirdim.

Şimdi sizin anıları bekliyorum boş konu diyecekler lütfen bir şey yazmasın içimizi döküyoruz şurada.
Bir anda polis ekipleri 2 3 araç yanımda durup kapıları açıp ateş ettiler lan dondum kaldım meğerki birisi kaçıyormuş ona sıkıyorlarmış o an çok korktum ve travma yaşadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı