En acı verici anınızı paylaşır mısınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu açtığıma açacağıma pişman ettiniz ne garip dertler anlatanı bitti ne boş konu diyenler bitti altı üstü bir anımı paylaştım ve insanların derdini öğrenmek istedim adam annesinin vefat ettiğini söylemiş (Allah rahmet eylesin bu arada) şimdi bu boş konumu ya da sevdiğin bir kişiye ulaşamamak mı saçma yoksa fiziki olarak aldığın ve hala izinin kalması mı saçma bakın benim anıma istediğinizi diyebilirsiniz bende zaten benim derdim de dert mi acaba diye merak ederek açtım konuyu lütfen daha fazla uzatmayalım.

Yok öyle bir şey, ben de az sonra küfürlü konuşacağım deyip küfür edebilir miyim? Hayır, edemem.
Bunu 8-9 yaşında yapmanız anormal ama hadi diyelim ki çocuktunuz, yaptınız bir hata işte. Bunu anlatmazsın, kendinde sır olarak kalır bu. Üstelik anlatırken de hiç nefret ediyor gibi durmuyordun eski halinden, emojiler espriler havada dönüyordu.

Diyorum sana, konuştukça batıyorsun. Sus bence.

Evet anormal olduğu kabul ediyorum zaten nedenini de söyledim 7 8 yaşında benden 5 6 yaş büyük keko dediğimiz tipler ile arkadaştım o yaşlarda kendi mantığımı yürütmemi bekleme o çocuklardan bu tür şeyler duyuyordum ve arkadaşlar ile gülmüştük bu anıları havalı olmak için anlatacak olsam neden üstünü çizerek utandığım tranva anım dediğim bir şekilde anlatayım ve tekrar tekrar söylüyorum konu en acı anınız ve bu benim en acı anım en utanç verici anım ve senin örnek verdiğin küfür olayı ile alakası yok olabildiğince rahatsız edici kelime kullanmadan arkadaşları anlaya bileceği şekilde anlattım ergenlik hikayem diyerek değil en acı anım dedim bu olaydan sonra asosyal oldum dedim tranvatik anım dedim hala neyi anlamak istemiyorsun cinse organ demek ve öpüşmek demek seni rahatsız ediyor ise engelle.

Konu açtığıma açacağıma pişman ettiniz ne garip dertler anlatanı bitti ne boş konu diyenler bitti altı üstü bir anımı paylaştım ve insanların derdini öğrenmek istedim adam annesinin vefat ettiğini söylemiş (Allah rahmet eylesin bu arada) şimdi bu boş konumu ya da sevdiğin bir kişiye ulaşamamak mı saçma yoksa fiziki olarak aldığın ve hala izinin kalması mı saçma bakın benim anıma istediğinizi diyebilirsiniz bende zaten benim derdim de dert mi acaba diye merak ederek açtım konuyu lütfen daha fazla uzatmayalım.
Hocam en iyisi konu kilitlensin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı