En az kaynak kullanan antivirüs hangisidir?

Victor Auditore

Hectopat
Herkese merhabalar, iyi günler dilerim. Windows Defender'ı kapatamadığım için ve çok fazla performansı etkilediği için performansı çok da etkileyemeyecek antivirüs programı arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhabalar, iyi günler dilerim. Windows Defender'ı kapatamadığım için ve çok fazla performansı etkilediği için performansı çok da etkileyemeyecek antivirüs programı arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Kaspersky.

1616587261464.png

Norton 360 Standart ya da Kaspersky IS. İkisini de kullandım birbirlerine yakın kaynak tüketiyorlar.
Şu sıralar Kaspersky IS kullanıyorum. Tarayıcı uzantısına gerek kalmadan koruma sağlıyor. Norton 360 kullanırken bu konuya pek göz atmadım. Ama tarayıcı uzantısı çok kaynak tüketiyordu. Uzantıyı devre dışı bırakıp koruyup korumadığını test edebilirsin. Deneme sürümü olması lazım yükleyip bir bak.

Herkese merhabalar, iyi günler dilerim. Windows Defender'ı kapatamadığım için ve çok fazla performansı etkilediği için...
1616587317806.png

Çok fazla performansı etkilediği için mi? Ek olarak Defender ile alıp veremediğiniz nedir? Kapatmanıza gerek yok, kapatmanız da çok zor zaten.

Çok korsan sitelerde gezmeyen bir bilinçli kullanıcı iseniz, Defender yeterli. Linç yiyeceğim, ama olay bu.
1616587413845.png

Eki Görüntüle 938480
Çok fazla performansı etkilediği için mi? Ek olarak Defender ile alıp veremediğiniz nedir? Kapatmanıza gerek yok, kapatmanız da çok zor zaten.

Çok korsan sitelerde gezmeyen bir bilinçli kullanıcı iseniz, Defender yeterli. Linç yiyeceğim, ama olay bu.
Eki Görüntüle 938486
Bilgisayarına ne kurduğundan eminsen AV ihtiyacın yok aslında.
Sonuna kadar katılıyorum 2 yıldır ekstra AV kurulumu yapmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı