En az RAM harcayan Windows Custom ISO

porivs

Zeptopat
Daha fazla  
Herkese hayırlı ramazanlar RekOS, xos foxos gibi sürümleri biliyorum. Atlas denedim ancak memnun kalmadım. Orijinal Windows ISO'su hantal kalıyor. Valorant oynamiyorum o yüzden. İlla 1803-1809 sürümü şart değil. Paradox oyunları ve çeşitli MMO'lar oynuyorum. Sorum şu ki en fazla FPS'i hangisi veriyor? Bu sistemi yüklemek kolay ancak sonrası icin hangi Tweak'leri yapmam gerekiyor bununla ilgili bir rehber var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Siteyi bulamadım ancak size Linux önerebilirim hem yeni bir işletm sistemi öğrenmiş olursunuz hem de bunun yanında işletisisteminizi kişiselleştirebilisiniz. Oyunlarda biraz sıkıntı olabilir ancak çözdükten sonra FPS değerlerinin artışını gözlemleyeceksinizdir.

Siteyi bulamadım ancak size Linux önerebilirim hem yeni bir işletm sistemi öğrenmiş olursunuz hem de bunun yanında işletisisteminizi kişiselleştirebilisiniz. Oyunlarda biraz sıkıntı olabilir ancak çözdükten sonra FPS değerlerinin artışını gözlemleyeceksinizdir.

Linux evet son çare o gibi ama hangisi 😄 Windows için RekOS veya xos arasındayım şu an ama daha iyisi varsa onu da denemek isterim. Foxos denedim ama yapımcı biraz fazla reklam gömmüş içine sağ tıkta discord adresi vardı.

Ben hem ultrabook ta oynadığım oyun için söyleyeyim 20+ FPS aldım hem de masaüstü bilgisayarıma kurdum orada da çok iyi değerler aldım. Revi OS falan denedim diğerleri kurduktan bir kaç gün sonra mavi ekran verip sistem hiç açılmıyordu sadece Atlas OS ta böyle bir şeye denk gelmedim ve 4 aydır kullanıyorum.

Ben hem ultrabook ta oynadığım oyun için söyleyeyim 20+ FPS aldım hem de masaüstü bilgisayarıma kurdum orada da çok iyi değerler aldım. Revi OS falan denedim diğerleri kurduktan bir kaç gün sonra mavi ekran verip sistem hiç açılmıyordu sadece Atlas OS ta böyle bir şeye denk gelmedim ve 4 aydır kullanıyorum.
Herhangi bir debloat işlemi yaptınız mı driver güncellemesini nereden yaptınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı