En Başarılı İnternet Sağlayıcısı Hangisi?

En Başarılı İnternet Sağlayıcısı?

• TürkNet

Oy: 35 37,2%
  • TTNet

Oy: 14 14,9%
  • Vodafone

Oy: 1 1,1%
  • Turkcell Superonline

Oy: 20 21,3%
  • Kablonet

Oy: 24 25,5%

• Oy verenlerin toplamı
    94
Altyapın varsa TürkNet.

Vallahi hocam altyapim olup olmadığını bilemeyeceğim o konuları fazla anlamam fakat sitesinden altyapı sorgulattığımda birebir apartmanımın adı ve dairemi görebiliyorum ve bana 35 MB sunuyorlar istersemde 10TL farkla 75MB çıkartabiliyorum. Bugün başvuruyu falan yaptık bakalım inşallah pişman olmam
TürkNet'le ilgili inanılmaz laf kalabalığı var sosyal medyada. Kötü diyen var, çok iyi diyen var. Hani TürkNet'in Instagram hesabındaki yorumlara bakıyorum 1 tane bile olumlu yorum yok korkuyorum ama bir yandan da düşünüyorum ula internet fişek olsa da girip över miyim şahsen aklıma gelmez 😅

Vallahi hocam altyapim olup olmadığını bilemeyeceğim o konuları fazla anlamam fakat sitesinden altyapı sorgulattığımda birebir apartmanımın adı ve dairemi görebiliyorum ve bana 35 MB sunuyorlar istersemde 10TL farkla 75MB çıkartabiliyorum. Bugün başvuruyu falan yaptık bakalım inşallah pişman olmam
TürkNet'le ilgili inanılmaz laf kalabalığı var sosyal medyada. Kötü diyen var, çok iyi diyen var. Hani TürkNet'in Instagram hesabındaki yorumlara bakıyorum 1 tane bile olumlu yorum yok korkuyorum ama bir yandan da düşünüyorum ula internet fişek olsa da girip över miyim şahsen aklıma gelmez 😅
Extranetten altyapını sorgula maksimum değer orda yazar. Ama 75 diyorsa ufak oynamalarla 100 mbps i çok rahat alırısn.

Extranet'ten altyapını sorgula maksimum değer orada yazar. Ama 75 diyorsa ufak oynamalarla 100 Mbps'i çok rahat alırısn.

Vallahi hocam senin dediğin sitede sorgulamaya çalıştım fakat şehir seçme kısmı falan kapalı ya da mobilden deniyorum diye açılmıyor bilmiyorum. Ama TürkNet bana en yüksek 75MB dedi, şimdi Millenicom'dan sorguladığımda 79MB gösterdi bu civarlarda bir şey sanırım.

Paketleri pahalı olmasa, hiçbiri bir Türk Telekom değil ancak taahhüt ve fiyat işin içerisine girdiğinde TürkNet bir tık önde onlarda da müşteri hizmetleri yok. Türk Telekom bu zamana kadar tüm sorunlarımı çözdü ya birkaç saat içerisinde ya da 24 saat dolmadan hallettiler. Yani bana kalırsa altyapı müsaitse ve bütçe de uygunsa en iyisi Türk Telekom

Geri
Yukarı