En iyi internet sağlayıcısı hangisi?

said şanlı

Centipat
Türk Telekom'dan 2 yıllık taahhüt bitiyor 80TL ödüyordum 12Mbps şimdi yeni bir sağlayıcıya geçeceğim Türk Telekom aradı yeni fiyat 300 TL bir de taahhüt var sizce hangi operatöre geçmeliyim? GIBIRNet'e geçmeyi düşünüyorum.

Bir de farklı operatörlerde neden farklı altyapı hızım var Türk Telekom'da 14 gibirde 63 gözüküyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genel anlamıyla TurkNet, Türksat taraftarıyım. Değişebiliyor diye biliyorum. Mesela benim taşınmadan önce ki evimde TurkNet mükemmel çalışıyordu. Şu anki taşındığım evde Türksat çok daha verimli çalışıyor.

Altyapım yok derken düşün diye kastettim 41 destekliyor TurkNet de gibirde 63 destekliyor.

Gibir kullanmadığım için bir şey diyemiyorum. Fakat ping konusunda sabit pingi en net verebilen olarak TurkNet'i gördüm ben. Vodafone Net, Türksat ve TurkNet kullandım. En verimlisi TurkNet oldu.

Hocam daha sabah Milleni.com internetimi kurdular aldığım hız değerlerini ekledim. Şu an için gerçekten çok memnunum testler müthiş. Arkadaşını getir kampanyasıyla da 1 aylık ücret indirim yapıldı 6 aya bölünmüş şekilde. Siz de düşünürseniz kodumu bırakıyorum 8A88AC0C.

Dosya Ekleri

• speedtest.png
    speedtest.png
    260,5 KB · Görüntüleme: 36

Yeni konular

Geri
Yukarı