En Başarılı Teknik Direktör Kimdir?

En İyisi?

• Guardiola

Oy: 10 25,6%
  • Klopp

Oy: 15 38,5%
  • Zidane

Oy: 10 25,6%
  • Mourinho

Oy: 4 10,3%

• Oy verenlerin toplamı
    39
O zaman senin şu an yaptığın da cahillik oluyor. Üstelik mevzuyu anlamımışsın bile. Terim diyerek ironi yapılmış, buraya kadar herşey normal ancak diğer takım taraftarları Terim'e kin kusmak için fırsat bekliyorlarmış. Kimse Terime en iyi demedi zaten.
Cümlemle nasıl bağdaştırdınız anlamadım. Farketmeden sizi de aynı kümeye koydum herhalde cevap verme gereği duydunuz. Çok laf salatalığı yapmaya gerek yok. Anketin dışında sidik yarışı aptallıktır ve bunu dile getiriyorum. Kimin kuyruğuna basıldıysa laf yerine ulaşmıştır.

Evet olması gereken yorumu yapıyorum bak. Pep şuan en iyisidir her ne kadar Klopp sevsemde.

Cümlemle nasıl bağdaştırdınız anlamadım. Farketmeden sizi de aynı kümeye koydum herhalde cevap verme gereği duydunuz. Çok laf salatalığı yapmaya gerek yok. Anketin dışında sidik yarışı aptallıktır ve bunu dile getiriyorum. Kimin kuyruğuna basıldıysa laf yerine ulaşmıştır.

Evet olması gereken yorumu yapıyorum bak. Pep şuan en iyisidir her ne kadar Klopp sevsemde.
Ortada bir sidik yarışı varsa onu Terim'i savunanlar değil, Terim'e kin kusanlara söylemen lazım. Çünkü kimse burada ciddi olarak Fatih Terim en iyi demedi, nefret ve kin kusanlar olduğu için Terim'in başarılarını saydık. Sen ilk tespiti yanlış yaptığın için Terim'i en iyi diyoruz sanmışsın.

Ortada bir sidik yarışı varsa onu Terim'i savunanlar değil, Terim'e kin kusanlara söylemen lazım. Çünkü kimse burada ciddi olarak Fatih Terim en iyi demedi, nefret ve kin kusanlar olduğu için Terim'in başarılarını saydık. Sen ilk tespiti yanlış yaptığın için Terim'i en iyi diyoruz sanmışsın.
En iyi ya da değil. Sitem ettiğim durum konunun baltalanması -şuan yaptığımız gibi-. Cahillik kelimesini bu duruma yönelttim. Başka konu olsun, bu konu olsun konunun amacından çıkması gereksiz durum. Sürekli konular kapanıyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı